به نقل از کاما نیوز : ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه مازندران استان مازندران از ترافیک پرحجم و روان در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و افزود: وضعیت جوی در اغلب محورهای ابری و سطح جاده ها خشک است. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا قدمی با اعلام این خبر، بیان […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه مازندران استان مازندران از ترافیک پرحجم و روان در محورهای مواصلاتی استان خبر داد و افزود: وضعیت جوی در اغلب محورهای ابری و سطح جاده ها خشک است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا قدمی با اعلام این خبر، بیان داشت: با توجه به روزهای پایانی سال و نزدیک شدن به حلول سال نو شاهد افزایش تردد در محورهای مواصلاتی استان از جنوب به شمال در کلیه محورها هستیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ترافیک در کلیه محورها پرحجم و روان بوده و وضعیت جوی نیز ابری و سطح جاده‌ها خشک است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: با توجه به افزایش دما و ذوب برف در محورهای کوهستانی و احتمال سقوط بهمن و ریزش کوه و سیلابی بودن جاده‌ها وجود دارد لذا به رانندگان توصیه می‌شود با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سرعت و سبقت غیرمجاز جدا خودداری کنند.

قدمی همچنین با توصیه به پرهیز از سفر به استان مازندران به دلیل شرایط کرونایی اعلام کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ -۲۱۸۲۴۴۲۰-۲۱۸۲۴۴۲۶ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز