به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد دو بازیکن جوان هم استانی به اردوی تیم ملی امید هندبال جمهوری اسلامی ایران دعوت شدند. نخستین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال امید کشورمان به منظور پشوانه سازی تیم ملی بزرگسالان از ۱۹ فرودین ۱۴۰۰ با حضور ۲۵ بازیکن در سالن خانه هندبال سردار حاج قاسم سلیمانی […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد دو بازیکن جوان هم استانی به اردوی تیم ملی امید هندبال جمهوری اسلامی ایران دعوت شدند.

نخستین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال امید کشورمان به منظور پشوانه سازی تیم ملی بزرگسالان از ۱۹ فرودین ۱۴۰۰ با حضور ۲۵ بازیکن در سالن خانه هندبال سردار حاج قاسم سلیمانی آغاز می شود و تا ۲۴ فرودین ادامه دارد. 

بر این اساس ۲۵ بازیکن به این اردو دعوت شده که در این لیست نام ولی الله آرش و میلاد قلندری از استان کهگیلویه و بویراحمد به چشم می خورد.

به گزارش ایسنا، دعوت شدگان باید عصر روز ۵ شنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ با همراه داشتن تست پی سی آر حداقل ۴۸ ساعته، ملحفه شخصی و مدارک شناسایی، خود را به علی غفاری سرپرست اردو معرفی کنند و تمرینات خود را از ۲۰ فروردین زیر نظر شهداد مرتجی و حمید صادق شاه نشین به عنوان مربی برگزار خواهند کرد.

لازم به ذکر است بر اساس اعلام فدراسیون هندبال کلیه تمرینات تیم های ملی هندبال در سال ۱۴۰۰ در چارچوب پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش برگزار خواهد شد. 
انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز