به نقل از کاما نیوز : در آستانه پخش سریال «دودکش ۲» از شبکه یک سیما، ویدئوها و تصاویری از این سریال پخش شد. به گزارش ایسنا، پس از پایان سریال «زیرخاکی» سریال «دودکش۲» به روی آنتن شبکه یک می‌رود. گروه بازیگران «دودکش ۲» عبارتند از:هومن برق‌نورد، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس […]

به نقل از کاما نیوز :

در آستانه پخش سریال «دودکش ۲» از شبکه یک سیما، ویدئوها و تصاویری از این سریال پخش شد.

به گزارش ایسنا، پس از پایان سریال «زیرخاکی» سریال «دودکش۲» به روی آنتن شبکه یک می‌رود.

گروه بازیگران «دودکش ۲» عبارتند از:
هومن برق‌نورد، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی، الهام اخوان و با هنرمندی بهنام تشکر.

برق نورد از بازیگران اصلی این سریال هم اینک در مجموعه «زیرخاکی ۲ » هم بازی دارد.

در خلاصه داستان سریال دودکش ۲ آمده است: «خانواده فیروز مشتاق که بی قیف و قپی به سفری رفته اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می شوند که از نظر بهروز، «نیمه گمشده» قلمداد می شود و به ضرس قاطع، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است!
بماند که با آنچه از نصرت و شرایط جدیدش مشهود به نظر می رسد، بستر قمپزش گسترده تر از قبل شده است و با عقبه ای که از آنان سراغ داریم، ماجراهایی آغاز می شوند که بی هیچ شائبه ای در زندگی همه و بویژه کسانی که پا به قالیشویی می گذارند، تاثیرگذار هستند!».

نخستین فصل این سریال به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه‌کنندگی زینب تقوایی در ماه رمضان سال ۱۳۹۲ روی آنتن شبکه یک رفت.

پخش فصل اول سریال «دودکش» از  ۴ خرداد ماه ساعت ۲۲ در شبکه تماشا هم آغاز شده و طبق برنامه ریزی های انجام گرفته، پخش این مجموعه تا آغاز فصل دوم مجموعه ادامه خواهد داشت و بدین ترتیب دو فصل این مجموعه به صورت متوالی از شبکه تماشا پخش می شود.

ویدئوهایی از این سریال را در زیر می‌بینید:انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز