به نقل از کاما نیوز : ایسنا/ایلام رئیس آموزشکده فنی پسران ایلام از موافقت وزارت علوم با ایجاد رشته‌های ناپیوسته تجهیزات پزشکی و شبکه های کامپیوتری در مقطع کاردانی در این مرکز خبر داد. «خشنود احمدی‌فر» در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: از سال گذشته نیز در این مرکز […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/ایلام رئیس آموزشکده فنی پسران ایلام از موافقت وزارت علوم با ایجاد رشته‌های ناپیوسته تجهیزات پزشکی و شبکه های کامپیوتری در مقطع کاردانی در این مرکز خبر داد.

«خشنود احمدی‌فر» در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: از سال گذشته نیز در این مرکز در کاردانی مکانیک خودرو نیز دانشجو پذیرش می‌شود و کارگاه‌های مربوط به این رشته‌ها نیز در حال تکمیل شدن است.

وی گفت: هم‌اکنون این مرکز در مقطع کارشناسی در رشته‌های مهندسی برق قدرت، مهندسی شبکه‌های کامپیوتری، مهندسی عمران و مهندسی معماری دانشجو پذیرش می‌کند.

رئیس آموزشکده فنی پسران ایلام تصریح کرد: این مرکز در مقطع کاردانی علاوه بر رشته‌های جدید  در رشته‌های پالایش گاز، کامپیوتر، حسابداری، الکترونیک، برق،نقشه کشی معماری و عمران نیز دانشجو می‌پذیرد.

احمدی‌فر گفت: علاوه بر فارغ‌التحصیلان هنرستان‌ها، علاقمندان با دیپلم متوسطه متناسب نیز می‌توانند در دوره‌های کاردانی شرکت کنند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز