به نقل از کاما نیوز : ایسنا/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به نوسان آمارهای کرونایی در استان تاکید کرد: نباید به کاهش آمار استان دلخوش کرد زیرا این احتمال وجود دارد که این وضعیت آماری روزهای آتی صعودی و بسیار نگران‌کننده شود. دکتر «ابراهیم سلمانی» ضمن بیان این مطلب، افزود: امروز بستری‌های […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به نوسان آمارهای کرونایی در استان تاکید کرد: نباید به کاهش آمار استان دلخوش کرد زیرا این احتمال وجود دارد که این وضعیت آماری روزهای آتی صعودی و بسیار نگران‌کننده شود.

دکتر «ابراهیم سلمانی» ضمن بیان این مطلب، افزود: امروز بستری‌های مشکوک به کرونا در استان یزد به ۶۰۹ نفر رسیده که ۹۹ نفر از انها به دلیل وخامت حالشان در بخش مراقبت‌های ویژه حضور دارند.

به گفته‌ی وی، در شبانه روز گذشته تعداد ۱۶۱ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان پذیرش شدند.

این مسئول یاداور شد:براساس آمارهای موجود از ابتدای شیوع کرونا تا روز گذشته تعداد مبتلایان استان از مرز ۴۰ هزار بیمار گذشته و بیش از ۱۵۰۰ بیمار کووید ۱۹ در استان نیز فوت کرده‌اند.

به گزارش ایسنا و به نقل از وبدا یزد، سلمانی به شیوع کرونای هندی در هند و پاکستان اشاره و تصریح کرد: همشهریان همچنان شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت و از برگزاری دورهمی‌های خانوادگی و حضور در سطح شهر جدا خودداری کنند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز