آتش‌سوزی صددرصدی اتوبوس مسافری تبریز-کلیبر در اهر/ مسافران به‌ موقع تخلیه شدند گروه استان‌ها – رئیس پلیس‌راه اهر-تبریز از آتش‌سوزی صددرصدی اتوبوس مسافری تبریز-کلیبر در اهر خبر داد و گفت: خوشبختانه مسافران به‌ موقع تخلیه شدند. – اخبار استانها – سرگرد ناصر پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهر از وقوع حادثه آتش‌سوزی اتوبوس حامل مسافر در جاده اهر-تبریز خبر داد و اظهار داشت: حدود ساعت ۱۹ امروز جمعه در پی برخورد موتورسیکلت با اتوبوس حامل مسافر در جاده اهر-تبریز، این اتوبوس دچار حریق شد و موتورسوار در دم جان باخت.
رئیس پلیس‌راه اهر-تبریز افزود: شواهد حاکی از آن است که موتورسیکلت پیش از برخورد با اتوبوس، واژگون شده بود که پس از بررسی‌ها علت اصلی حادثه مشخص می‌شود.
واژگونی پژو ۲۰۶ پس از تصادف شدید با ۳ خودرو + تصاویرتصادف مرگبار در “جاده دندی” جانِ ۴نفر را گرفتجاده‌های ساوه همچنان “جان” می‌گیرد/ ۵کشته در تصادف اتوبان ساوه ـ بوئین‌زهراوی از مصدومیت جزئی ۲ نفر از مسافران اتوبوس کلیبر-تبریز خبر داد و گفت: اتوبوس و موتورسیکلت به طور کامل در اثر آتش‌سوزی خسارت ۱۰۰ درصد دیده است و در لحظات اولیه..

آتش‌سوزی صددرصدی اتوبوس مسافری تبریز-کلیبر در اهر/ مسافران به‌ موقع تخلیه شدند آتش‌سوزی صددرصدی اتوبوس مسافری تبریز-کلیبر در اهر/ مسافران به‌ موقع تخلیه شدند

گروه استان‌ها – رئیس پلیس‌راه اهر-تبریز از آتش‌سوزی صددرصدی اتوبوس مسافری تبریز-کلیبر در اهر خبر داد و گفت: خوشبختانه مسافران به‌ موقع تخلیه شدند.

– اخبار استانها –

سرگرد ناصر پاشایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهر از وقوع حادثه آتش‌سوزی اتوبوس حامل مسافر در جاده اهر-تبریز خبر داد و اظهار داشت: حدود ساعت ۱۹ امروز جمعه در پی برخورد موتورسیکلت با اتوبوس حامل مسافر در جاده اهر-تبریز، این اتوبوس دچار حریق شد و موتورسوار در دم جان باخت.

رئیس پلیس‌راه اهر-تبریز افزود: شواهد حاکی از آن است که موتورسیکلت پیش از برخورد با اتوبوس، واژگون شده بود که پس از بررسی‌ها علت اصلی حادثه مشخص می‌شود.

واژگونی پژو ۲۰۶ پس از تصادف شدید با ۳ خودرو + تصاویرتصادف مرگبار در "جاده دندی" جانِ ۴نفر را گرفتجاده‌های ساوه همچنان "جان" می‌گیرد/ ۵کشته در تصادف اتوبان ساوه ـ بوئین‌زهرا

وی از مصدومیت جزئی ۲ نفر از مسافران اتوبوس کلیبر-تبریز خبر داد و گفت: اتوبوس و موتورسیکلت به طور کامل در اثر آتش‌سوزی خسارت ۱۰۰ درصد دیده است و در لحظات اولیه خوشبختانه مسافران اتوبوس تخلیه شدند.

سرگرد پاشایی خاطرنشان کرد: اتوبوس مسافری خط کلیبر-تبریز بود که حامل ۱۲ مسافر قانونی طبق صورت وضعیت و ۱۳ نفر مسافر بین‌راهی داشت، مسافران از اتوبوس تخلیه شده بودند و ۲ نفر از مسافران در حین برداشتن وسایل شخصی از ناحیه دست دچار مصدومیت جزئی شده‌اند.

رئیس پلیس‌راه اهر-تبریز با بیان این‌که راکب موتورسیکلت در این حادثه در دَم جان باخت، خاطرنشان کرد: علت حادثه توسط کارشناسان در خصوص اینکه موتورسیکلت در اثر برخورد با اتوبوس واژگون شده و یا این‌که پیش از برخورد با اتوبوس و در برخورد با خودروی دیگری واژگون شده، در دست بررسی است.

انتهای پیام /۱۲۴/ف

مقاله اصلی