به نقل از کاما نیوز : ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران به تشریح آخرین وضعیت جوی این استان تا پایان هفته پرداخت.  احمد اسدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به پیش بینی وضع هوای مازندران اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه هواشناسی وضعیت جوی در روز […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/مازندران معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران به تشریح آخرین وضعیت جوی این استان تا پایان هفته پرداخت.

 احمد اسدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به پیش بینی وضع هوای مازندران اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه هواشناسی وضعیت جوی در روز  شنبه ۲۱ فروردین، نیمه ابری همراه با کاهش دما، گاهی افزایش ابر، وزش باد نسبتا شدید در مناطق غربی و ارتفاعات با رگبار پراکنده است.

وی افزود: از  روز یکشنبه تا سه شنبه هفته‌ی جاری نیز، اسمان استان نیمه ابری گاهی افزایش ابر بویژه در ارتفاعات با رگبار و رعدوبرق پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مازندران خاطرنشان کرد: در روز چهار‏شنبه ۲۵ فروردین نیز وضعیت جوی استان، نیمه ابری در بعدازظهر در ارتفاعات با رشد ابرو رگبار و رعدوبرق پراکنده  و از اواخر شب ابری از سمت غرب استان همراه با بارندگی و وزش باد همراه خواهد بود.

اسدی گفت: در روز پنج‏شنبه آسمان استان، ابری همراه با بارندگی، وزش باد و کاهش نسبی دما که به تدریج با کاهش ابر پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز