به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد آزمون کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در دو حوزه دانشکده منابع طبیعی و کتابخانه مرکزی محمد بهمن بیگی دانشگاه سراسری استان با حضور ۷۳۲ داوطلب شرکت کننده که تعداد ۹۳ نفر خانم و تعداد ۶۳۹ نفر آقا جهت ۲۴ رشته تخصصی در این آزمون […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد آزمون کارشناسان رسمی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد در دو حوزه دانشکده منابع طبیعی و کتابخانه مرکزی محمد بهمن بیگی دانشگاه سراسری استان با حضور ۷۳۲ داوطلب شرکت کننده که تعداد ۹۳ نفر خانم و تعداد ۶۳۹ نفر آقا جهت ۲۴ رشته تخصصی در این آزمون به رقابت پرداختند.

طبق آمار اخذ شده بیشترین شرکت کننده آزمون کارشناسان استان در روز پنج شنبه راس ساعت ۸:۳۰ مربوط به رشته راه و ساختمان و کمترین مربوط به رشته امور آب بود.

لازم به ذکر است این دومین آزمون مرکز کارشناسان رسمی دادگستری است که به صورت همزمان در سراسر کشور در استانها برگزار می شود به طوریکه قبل از این ، آزمون بصورت متمرکز در شهر تهران برگزار می شد که ادامه این روند و برگزاری آزمون در داخل استانها یک تحول بسیار خوب برای رفاه داوطلبین خواهد بود.

آزمون با رعایت کامل مسائل بهداشتی و پروتکل های مصوب به بهترین نحو انجام شد.

مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان دارای ۱۰۰ کارشناس فعال در ۱۷ رشته کارشناسی و تخصصی بوده و ۲۰ کارآموز نیز منتظر مراسم تحلیف خود هستند.
همچنین در آزمون سال گذشته تقریبا ۷۰ نفر پذیرفته شده اند که در مراحل معرفی به دوره کارآموزی خود هستند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز