به نقل از کاما نیوز : ایسنا/همدان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از آغاز مطالعات پژوهشی به منظور شناسایی منابع ثابت و متحرک آلودگی هوای شهر همدان خبر داد. محسن جعفری نژاد بسطامی با اعلام این خبر گفت: این مطالعه، مصوبه کارگروه آلودگی هوای استان است تا برنامه جامع کاهش آلودگی هوای شهر همدان […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/همدان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از آغاز مطالعات پژوهشی به منظور شناسایی منابع ثابت و متحرک آلودگی هوای شهر همدان خبر داد.

محسن جعفری نژاد بسطامی با اعلام این خبر گفت: این مطالعه، مصوبه کارگروه آلودگی هوای استان است تا برنامه جامع کاهش آلودگی هوای شهر همدان تدوین شود.

جعفری نژاد بسطامی ادامه داد: مطالعه سیاهه انتشار آلودگی در شهر همدان با اعتبار ۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی با هماهنگی سازمان حفاظت محیط زیست صورت می گیرد و تا پایان تیرماه به پایان می رسد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان، وی خاطرنشان کرد: با این گزارش می‌توانیم آماری مبنایی از کیفیت هوای شهر همدان و منابع متأثر از آن به دست آوریم که مبنای برنامه‌ریزی‌های بعدی قرار می گیرد.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز