به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان چرام گفت: برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان چرام حدود ۸۸۰نفر عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی آماده هستند. “هادی فتاحی اصل” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: در این دور […]

به نقل از کاما نیوز :

آماده باش ۸۸۰ نفر عوامل اجرایی برای برگزاری انتخابات در شهرستان چرام

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان چرام گفت: برای برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان چرام حدود ۸۸۰نفر عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی آماده هستند.

“هادی فتاحی اصل” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، افزود: در این دور از انتخابات با توجه به ضرورت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ۸۰ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده که نسبت به دوره گذشته از ۲۰ درصد رشد داشته است.
وی تصریح کرد: از این تعداد شعبه اخذ رای ۴۴ شعبه سیار و ۳۶ شعبه به صورت ثابت رای مردم این شهرستان جمع آوری می‌کنند.
فرماندار شهرستان چرام با بیان اینکه همه برنامه‌ها و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم، پرشور آماده شده است، اظهار کرد: در ششمین دوره انتخابات شورای شهری در سطح شهرستان چرام ۳۹ نفر به رقابت می‌پردازند که از این تعداد ۲۵ نفر در شهر چرام و ۱۴ نفر در شهر سرفاریاب هستند.
فتاحی اصل تاکید کرد: در ششمین دوره انتخابات روستایی در بخش مرکزی شهرستان چرام ۱۲۰ نفر و در روستاهای بخش سرفاریاب ۹۶ نفر به رقابت می‌پردازند.
انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز