به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خراسان شمالی فرماندار بجنورد از آماده سازی صندوق های اخذ رای در شهرستان بجنورد در آستانه انتخابات خبر داد. غلامرضا عوض زاده در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: ۳۶۰ شعبه اخذ رای در شهرستان بجنورد برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در روز ۲۸ […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خراسان شمالی فرماندار بجنورد از آماده سازی صندوق های اخذ رای در شهرستان بجنورد در آستانه انتخابات خبر داد.

غلامرضا عوض زاده در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: ۳۶۰ شعبه اخذ رای در شهرستان بجنورد برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در روز ۲۸ خرداد ماه برپا می شود.

وی افزود: از این تعداد شعبه، ۲۱۰ شعبه اخذ رای در بجنورد،۱۰۰ شعبه در بخش مرکزی و ۴۳ شعبه در بخش حصار و گرمخان برپا می شود.

وی با بیان اینکه انتخابات در شهر بجنورد به صورت تمام الکترونیکی  برگزار می شود، ادامه داد: ۵۳۵ صندوق اخذ رای به این منظور در بجنورد اختصاص یافت .

عوض زاده اظهارکرد: به جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت در شعبات اخذ رای و در راستای تسهیل در امر رای دهی مردم تعداد ۵۸ شعبه نسبت به انتخابات دوره قبل افزایش یافته است.

وی بیان کرد: در انتخابات گذشته، خراسان شمالی جزو پنج استان برتر در کشور بود که در این دوره تمام تلاش خود را بکار می گیریم که جزو سه استان برتر کشور باشیم.

فرماندار تصریح کرد: در شهرستان بجنورد ۲۴۲ هزار نفر واجد شرایط حضور در انتخابات هستند که حدود ۵۰ درصد آنان را بانوان تشکیل می دهند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز