به نقل از کاما نیوز : ایسنا/مرکزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۱۰۳هزار و ۸۰۲ نفر رسیده است. سیدمحمد جمالیان در اینباره افزود: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس، ۱۳۲ مورد […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/مرکزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک گفت: تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۱۰۳هزار و ۸۰۲ نفر رسیده است.

سیدمحمد جمالیان در اینباره افزود: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس، ۱۳۲ مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده اند.

وی گفت: از تعداد ۱۳۲ مورد جدید در استان ۲۸ نفر از بیماران در بیمارستان های استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.

جمالیان افزود: ۱۰۴ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.

به گزارش ایسنا، به نقل از علوم پزشکی اراک، دکتر جمالیان در ادامه افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵ مورد فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که با این حساب تعداد فوتی ها در اثر این بیماری در استان به ۲۹۲۳ نفر رسیده است.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز