به نقل از کاما نیوز : ایسنا/ایلام مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از ابتلای ۲۳ نفر دیگر در سطح استان به ویروس جهش یافته انگلیسی خبر داد.  به گزارش  ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، “محبوب رستمزاد” با اعلام این خبر اظهار کرد: متاسفانه ویروس جهش یافته انگلیسی در حال انتشار […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/ایلام مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از ابتلای ۲۳ نفر دیگر در سطح استان به ویروس جهش یافته انگلیسی خبر داد.

 به گزارش  ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، “محبوب رستمزاد” با اعلام این خبر اظهار کرد: متاسفانه ویروس جهش یافته انگلیسی در حال انتشار در سطح استان است و اگر نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی کم‌توجهی و یا بی‌توجهی صورت گیرد، شاهد افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس جدید و جهش یافته خواهیم بود.

وی افزود: میزان شیوع و خطر این ویروس جهش یافته بالاتر انواع قبلی آن است و مردم شریف استان در جهت پیشگیری از شیوع این ویروس جدید، نهایت دقت را در رعایت پروتکل‌های بهداشتی داشته باشند.

 مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: در آستانه سال نو و تعطیلات نوروزی؛ همه با همدلی و همگرایی تلاش کنیم که از شیوع بیماری کرونا و خصوصاً نوع جدید و جهش یافته آن در سطح استان جلوگیری کنیم و سلامتی را به همدیگر هدیه نماییم.

رستمزاد یادآور شد: همسایگی استانمان با خوزستان که در وضعیت قرمز و بحرانی بیماری کرونا قرار دارد، می‌طلبد که ما هم دغدغه شیوع این بیماری را در سطح استان داشته باشیم. بنابراین نگذاریم عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی سال جدید و تعطیلات نوروزی را به کام هم‌استانی‌هایمان تلخ کند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز