به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی اهواز از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در نقاط جرم‌خیز در این شهرستان خبر داد. سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: همواره طرح‌های انتظامی مختلف پلیس شهرستان با بهره‌گیری از تمام توان و تجهیزات با قوت تمام در تمامی نقاط جرم‌خیز سطح شهر اهواز تداوم داشته که […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی اهواز از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در نقاط جرم‌خیز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: همواره طرح‌های انتظامی مختلف پلیس شهرستان با بهره‌گیری از تمام توان و تجهیزات با قوت تمام در تمامی نقاط جرم‌خیز سطح شهر اهواز تداوم داشته که در این راستا طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای، سابقه‌دار و فروشندگان مواد مخدر و دارندگان سلاح غیر مجاز با هماهنگی مقام قضایی به مدت ۷۲ ساعت در سطح شهرستان به اجرا در آمد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی افزود: در این طرح که با همکاری پلیس‌های تخصصی و کلانتری‌های شهرستان به اجرا درآمد، ۷۳ سارق، هشت نفر اراذل اوباش، سه نفر عامل تیراندازی و سه فروشنده مواد مخدر دستگیر و پنج معتاد متجاهر جمع‌آوری شدند.

فرمانده انتظامی اهواز گفت: در اجرای این طرح ۷۲ دستگاه موتورسیکلت، ۳۵ دستگاه خودرو سواری،۳۰جام قلیان و مقدار ۳۴۸ گرم انواع مواد مخدر کشف شد.

وی تصریح کرد: سارقان دستگیرشده در تحقیقات به عمل آمده به ۱۲۹ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ دالوند با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند، افزود: پلیس برای تحقق امنیت شهروندان به صورت شبانه‌روزی در حال تلاش است.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز