به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: احیاء روحیه زمان جنگ در شرایط کنونی نیز راهگشا است و پیروزی انقلاب اسلامی در تمام صحنه‌ها را به دنبال دارد. حجت‌الاسلام رضا نوری، ۳۰ شهریورماه، در آیین تجلیل سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس خراسان شمالی که در محل […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: احیاء روحیه زمان جنگ در شرایط کنونی نیز راهگشا است و پیروزی انقلاب اسلامی در تمام صحنه‌ها را به دنبال دارد.

حجت‌الاسلام رضا نوری، ۳۰ شهریورماه، در آیین تجلیل سراسری یک میلیون پیشکسوت دفاع مقدس خراسان شمالی که در محل مصلی بجنورد برگزار شد، با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی در جنگ تحمیلی یک معجزه بود، افزود: ملت ما در زمان جنگ قیام کردند و بعد از آن ترس و وحشت را از خود دور کردند.

وی با تأکید براینکه ملت ما در زمان جنگ توجهی به هیاهوهای زمانه نداشتند، اضافه کرد: رزمندگان در جبهه‌های جنگ هیچگونه توجهی به تهدیدهای دشمنان نداشتند و تهدیدهای دشمنان برای رزمندگان موضوع بی ارزشی بود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی اولین قدم شکست را ترس دانست و تصریح کرد: ملت ما در زمان جنگ به امام و پیشوایشان ایمان آوردند و پس از ایمان نیز با تمام قوا وارد میدان عمل شدند.

نوری با اشاره به اینکه توکل به خدا یکی از مهم‌ترین دلایل پیروزی دفاع مقدس بود، اظهار کرد: امام خمینی(ره) روحیه جهادی بالایی داشتند و اگر امروز نیز همان روحیه جهادی در کشور وجود داشته باشد، به طور قطع کشور ما در تمام صحنه‌ها از جمله اقتصادی، سیاسی و… پیروز خواهد بود.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز