به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خراسان رضوی اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان برای حضور مقتدرانه در رقابت‌های پارالمپیک توکیو در مشهد آغاز شد. سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای حضور در بازی‌های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۱ از یکم تا دوازدهم خردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن شادروان […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خراسان رضوی اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان برای حضور مقتدرانه در رقابت‌های پارالمپیک توکیو در مشهد آغاز شد.

سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای حضور در بازی‌های پارالمپیک توکیو ۲۰۲۱ از یکم تا دوازدهم خردادماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن شادروان حمیدی آسایشگاه معلولین فیاض بخش آغاز شد.

در این اردو ۱۵ ورزشکار از سراسر کشور زیر نظر عباس آقاکوچکی، سرمربی و کمال عشق، مربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان به تمرین می پردازند. شایان ذکر است حسن عبدی و حمید صداقت دو ورزشکار و محمدرضا هراتی به عنوان سرپرست از خراسان رضوی در این اردو حضور دارند.

۲ ورزشکار خراسان رضوی در اردوی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولان

مصطفی خادم و نسرین شاهی به اردوی تیم ملی تیراندازی جانبازان و معلولین دعوت شدند. براساس نامه فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اولین اردوی استعدادیابی تیم ملی تیراندازی کشور، از ششم تا دهم خرداد ماه با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در تهران، کمپ تیم های ملی فدراسیون برگزار خواهد شد. در این اردو نسرین شاهی و مصطفی خادم دو ورزشکار خراسان رضوی حضور خواهندداشت.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز