به نقل از کاما نیوز : ایسنا/اردبیل رئیس هیات بدمینتون استان اردبیل گفت: اردبیل میزبان مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان خواهد بود. بهزاد تقی زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: این مسابقات ۱۷ الی ۱۹ شهریور ماه به میزبانی اردبیل برگزار می شود. وی با بیان اینکه این مسابقات در رنکینگ سطح سه […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/اردبیل رئیس هیات بدمینتون استان اردبیل گفت: اردبیل میزبان مسابقات رنکینگ بدمینتون آقایان خواهد بود.

بهزاد تقی زاده در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: این مسابقات ۱۷ الی ۱۹ شهریور ماه به میزبانی اردبیل برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مسابقات در رنکینگ سطح سه خواهد بود، ادامه داد: این مسابقات در رده سنی آزاد و در بخش آقایان برگزار خواهد شد.

رئیس هیات بدمینتون استان اردبیل با بیان اینکه تلاش می کنیم میزبان خوبی برای این مسابقات باشیم، ادامه داد: برنامه ریزی های لازم برای برگزاری مطلوب این مسابقات انجام شده است.

تقی زاده با اشاره به اینکه این هیات بدمینتون استان اردبیل برای میزبانی از مسابقات مختلف کشوری آمادگی لازم را دارد، تصریح کرد: برگزاری مسابقات موجب هم فکری در بین بازیکنان و مربیان شده و سبب تقویت بازیکنان و ارتقای سطح انها می شود.

وی با بیان اینکه بازیکنان با حضور در مسابقات به نقاط ضعف و قوت خود پی می برند، ادامه داد:  برگزاری مسابقات در سطوح مختلف انگیزه بازیکنان و ورزشکاران را بالا می برد و آنها به منظور کسب عناوین تمرینات فشرده و منسجمی انجام می دهند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز