به نقل از کاما نیوز : ایسنا/زنجان رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان گفت: با توجه به نزدیکی عید قربان مصرف مرغ و قیمت آن افزایش یافته است. ناصر رمضانلو در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: قیمت مرغ در زنجان از چند روز قبل افزایش یافته و از ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان به […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/زنجان رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان گفت: با توجه به نزدیکی عید قربان مصرف مرغ و قیمت آن افزایش یافته است.

ناصر رمضانلو در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: قیمت مرغ در زنجان از چند روز قبل افزایش یافته و از ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان به ۲۶ هزار تومان رسیده که این قیمت مصوب تنظیم بازار است.

وی افزود: افزایش قیمت مرغ گرم در راستای افزایش قیمت مرغ زنده صورت گرفته که قیمت مرغ زنده از ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان به ۱۸ هزار تومان رسیده است.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان تاکید کرد: در حال حاضر قیمت مرغ گرم در زنجان تک‌نرخی بوده و شناور بودن قیمت در سایر شهرها، در زنجان اتفاق نمی‌افتد.

این مسئول با اشاره به مصرف مرغ گرم در آستانه عید قربان، ادامه داد: مصرف مرغ در زنجان به علت عید قربان چند برابر شده است؛ به‌طوری‌که امروز ۲۰۰ تن مرغ در زنجان توزیع شد که شامل مرغ گرم و مرغ قطعه‌بندی شده بود.

رمضانلو تصریح کرد: پنج کشتارگاه در استان فعال است و در زنجان از نظر تولید مشکلی نداریم، حتی تولید مرغ بیشتر از میزان مصرف است. زنجان در تامین مرغ مشکلی ندارد و مازاد نیاز استان به استان‌های دیگر می‌رود.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز