به نقل از کاما نیوز : ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: در کارهای تحقیقی و پژوهشی هیچ بن بستی وجود ندارد و تنها باید طرح ها و برنامه های مختلف را امتحان و دنبال کرد. به گزارش ایسنا مصطفی محامی ۲۲ اردیبهشت ماه در دیدار سید محمد صادق […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: در کارهای تحقیقی و پژوهشی هیچ بن بستی وجود ندارد و تنها باید طرح ها و برنامه های مختلف را امتحان و دنبال کرد.

به گزارش ایسنا مصطفی محامی ۲۲ اردیبهشت ماه در دیدار سید محمد صادق میری نماینده موسسه دانش بنیان برکت با ابراز خرسندی نسبت به سرمایه گذاری های مناسب در حوزه شرکت های دانش بنیان در استان، گفت: متاسفانه به علت برخی تعصبات قومی و مذهبی و مشکلات فرهنگی، برخورد مناسبی با سرمایه گذاران در استان صورت نمی گیرد که همین مسأله یکی از عوامل محرومیت است و به اصطلاح دود آن در چشم مردم استان می‌رود.

وی بیان داشت: باید در انجام کار و پژوهش، طرح ها و برنامه های مختلفی را به کار گیرید تا در صورت عدم همکاری دستگاه‌ها و نهادهای مربوطه و موانع پیش رو طی کردن مسیر پیشرفت متوقف نشود.

وی گفت: در کار های تحقیق و پژوهشی هیچ بن بستی وجود ندارد و تنها باید طرح ها و برنامه های مختلف را دنبال کرد.

همچنین در ابتدای این دیدار سید محمد صادق میری مدیر موسسه دانش بنیان برکت به ارائه گزارشی از برنامه های در دستور کار این مجموعه پرداخت و بیان داشت: موسسه دانش‌بنیان برکت به‌عنوان بازوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در توسعه اقتصاد دانش‌بنیان تشکیل شده و رسالت خود را ایجاد و گسترش زیست‌بوم و زیرساخت‌های توسعه دانش و فعالیت‌های دانش‌بنیان می داند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز