به نقل از کاما نیوز : ایسنا/فارس رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان فارس تاکید کرد که اولویت اول حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ماه است و همه در این زمینه مسئول هستند. حجت‌الاسلام سید محی‌الدین طاهری چهارشنبه ۱۲ خرداد در نشست خبری ستاد مرکزی و مردمی آیت‌الله […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/فارس رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان فارس تاکید کرد که اولویت اول حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد ماه است و همه در این زمینه مسئول هستند.

حجت‌الاسلام سید محی‌الدین طاهری چهارشنبه ۱۲ خرداد در نشست خبری ستاد مرکزی و مردمی آیت‌الله رئیسی، با یادآوری اینکه هر ۲ انتخابات شوراها و ریاست‌جمهوری در جایگاه خود از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: اگر مجموعه‌های مختلف دست در دست هم به دنبال این معنا باشیم که حضور حداکثری را با سلائق مختلف برای آینده کشور تبلیغ کنیم، هم آینده کشور تضمین می‌شود و هم چشم امید دشمن به عدم حضور مردم کور خواهد شد.

وی با اشاره به روند تشکیل ستاد انتخاباتی مردمی آیت‌الله رئیسی در کشور و فارس و با بیان اینکه در هر استان یک نفر به عنوان مسئول هماهنگی ستادها انتخاب و در فارس این مسئولیت به عهده مجید فروردین سپرده شده است، ادامه داد: با توجه به اهمیت و وسعت و جایگاه اثرگذاری فارس در سراسر کشور، یک شورای راهبردی در این استان تشکیل شده است.

طاهری تاکید کرد: ما اول به دنبال حضور حداکثری خواهیم بود و در مرحله دوم از نظر ما آیت‌الله رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح هستند که بدون تخریب هیچکدام از نامزدهای دیگر، توانمندی‌ها و شایستگی‌های ایشان را در معرض دید همگان قرار خواهیم داد.

رئیس شورای راهبردی ستاد انتخاباتی آیت‌الله رئیسی در استان فارس با اشاره به اینکه وضعیت اقتصادی مهمترین مشکل جامعه است، یادآور شد که آیت‌الله رئیس هر بخش که مسئولیتی بر عهده داشته، به تکلیف شرعی خود که تبعیت از اسلام، نظام اسلامی و مقام معظم رهبری بوده، عمل کرده است.

مسئول ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در استان فارس نیز با اشاره به دیدگاه‌های این نامزد انتخابات ریاست جمهوری، گفت: از نگاه آیت‌الله رئیسی ایران اسلامی در مسائل مختلف پیشرفت‌های زیادی داشته اما این پیشرفت‌ها خصوصا در زمینه وضعیت اقتصادی در خور ملت ایران نبوده است.

مجید فروردین، با اشاره به شعار کمپین آیت‌الله رئیس، رویکرد اصلی او را مقابله با فقر و فساد اعلام و اضافه کرد: روحیه ضدفساد و کارآمد بودن، اولویت نخست در انتخاب همکاران آیت‌الله رئیسی است و ایشان معتقدند که به اندازه کافی زیر ساخت برای تحول کشور وجود دارد. پس همه نیروهایی که دل در گرو ایران سربلند دارند باید پای کار بیایند.

به گفته فروردین، کمپین انتخاباتی آیت‌الله رئیسی تاکید دارد از روش‌های غیر صحیح برای رسیدن به هدف استفاده نشود، اگرچه این کمپین ساختاری منعطف و باز دارد.

فروردین در رابطه با ساختار ستاد مرکزی گفت: غیر از مسئولین هماهنگی ستادهای مردمی، دو تشکل جبهه انقلاب، یکی شورای ائتلاف و دیگری شورای وحدت نیروهای انقلاب حضور پررنگ دارند و  این تشکل‌ها، افرادی را برای ستادهای آیت‌الله رئیسی مشخص کرده‌اند که در فارس آقایان روزیطلب سلمانپور انتخاب شده‌اند.

این فعال سیاسی اصولگرا، فعالیت مستقل افراد و گروه‌ها در حمایت از آیت‌الله رئیسی را بلامانع دانست و در عین حال تاکید کرد که فعالیت به شکل تشکیلاتی باید منطبق بر اصولی باشد و طبق آن، مخالف حضور و فعالیت کاندیداهای شوراها، در ستادهای آیت‌الله رئیسی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه در استان فارس فقط یک شماره حساب برای ستاد آیت‌الله رئیسی مشخص شده است، از افرادی که تمایل به کمک مالی به این ستاد را دارند درخواست کرد که کمک‌هایشان را تنها به همان حساب رسمی مربوط به بانک سامان که اعلام شده است، واریز کنند.

فروردین با بیان اینکه هیچ فرد و گروهی را برای ایجاد ستاد تبلیغاتی ترغیب و تشویق نکرده و نمی‌کنیم، خاطرنشان کرد که از افرادیکه بدون چشم داشت وارد عرصه حمایت از آیت‌الله رئیسی شوند، استقبال می‌شود.

این فعال اصولگرا اعضای شورای راهبردی را ۱۳ نفر اعلام و اضافه کرد: چند تن از علمای شاخص نظیر آیت‌الله حدائق، مسئول حوزه‌های علمیه استان فارس، مسئولین شورای وحدت و ائتلاف، آیت‌الله رضوی اردکانی به همراه یک نفر از اعضای جامعه اساتید، دبیر جامعه اسلامی مهندسین، رئیس شورای نمایندگان استان فارس و در این شورا عضویت دارند.

فروردین در ادامه با بیان اینکه بنده به عنوان مسئول هماهنگی ستادهای آیت‌الله رئیسی در استان فقط چند حکم برای شهرستان‌ها داده‌ام و مابقی احکام برای ستادهای دیگر در ارتباط با ما نیست، تاکید کرد: ما در مورد فعل و انفعالات مالی در ستادها به شدت حساس هستیم و  هر پولی را دریافت نمی‌کنیم.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز