به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خراسان جنوبی معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجند گفت: اولین مرحله از واکسیناسیون پاکبانان شهرداری بیرجند آغاز شد و ۲۰۰ نفر پاکبان در شهرداری بیرجند مشغول فعالیت هستند که در فاز نخست ۳۱ نفر از آن‌ها علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند. جواد بهدانی، امروز پنج شنبه دوم اردیبهشت به […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خراسان جنوبی معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری بیرجند گفت: اولین مرحله از واکسیناسیون پاکبانان شهرداری بیرجند آغاز شد و ۲۰۰ نفر پاکبان در شهرداری بیرجند مشغول فعالیت هستند که در فاز نخست ۳۱ نفر از آن‌ها علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند.

جواد بهدانی، امروز پنج شنبه دوم اردیبهشت به رسانه‌های گروهی اعلام کرد: اولویت این واکسیناسیون با پرسنل جمع آوری زباله است که در معرض آلودگی بیشتری قرار دارند.

به گزارش ایسنا، وی افزود: با همکاری معاونت خدمات شهری شهرداری و مرکز بهداشت شهرستان بیرجند در فاز اول تزریق واکسن کووید ۱۹، ۳۱ نفر از پاکبانان در برابر این ویروس واکسینه شدند که این روند براساس برنامه زمان بندی شده تا واکسیناسیون تمامی پاکبانان ادامه خواهد یافت.

بهدانی یادآور شد: همچنین تزریق مرحله دوم واکسیناسیون نیروهای غسال و غساله که در آرامستان شهرداری بیرجند فعالیت دارند نیز به پایان رسیده است.

انتهای پیام خبرگزاری کاما نیوز