به نقل از کاما نیوز : ایسنا/قم ناظر وزارت بهداشت گفت: با توجه به روند افزایشی تعداد مبتلایان و رسیدن آمار بستری‌ها به ۷۰۰ نفر باید مدیریت تخت‌ها و آماده‌باش مراکز بیمارستان‌ها را جدی‌تر دنبال کنیم تا با کمبود تخت مواجه نشویم. علی ابرازه مشاور وزیر بهداشت، ناظر کشوری و عضو تیم واکنش سریع وزارت […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/قم ناظر وزارت بهداشت گفت: با توجه به روند افزایشی تعداد مبتلایان و رسیدن آمار بستری‌ها به ۷۰۰ نفر باید مدیریت تخت‌ها و آماده‌باش مراکز بیمارستان‌ها را جدی‌تر دنبال کنیم تا با کمبود تخت مواجه نشویم.

علی ابرازه مشاور وزیر بهداشت، ناظر کشوری و عضو تیم واکنش سریع وزارت بهداشت در حاشیه‌ بازدید از مراکز واکسیناسیون در قم، اظهار کرد: با توجه به روند افزایشی تعداد مبتلایان و رسیدن آمار بستری‌ها به ۷۰۰ نفر باید مدیریت تخت‌ها و آماده‌باش مراکز بیمارستان‌ها را جدی‌تر دنبال کنیم تا با کمبود تخت مواجه نشویم.

وی اضافه کرد: استقبال مردم از مراکز واکسیناسیون قابل توجه بود به همین علت باید از ظرفیت‌های مختلف استان برای ایجاد مراکز واکسیناسیون و جلوگیری از تجمع استفاده کنیم.

ناظر وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم رعایت بیشتر دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: ما نباید در شرایطی که هر روز هم‌وطنان جان خود را بخاطر کرونا از دست می‌دهند نسبت به این بیماری بی‌توجه باشیم‌.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز