به نقل از کاما نیوز : ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در پی بارش های اخیر برف مسیر ارتباطی ۱۲۲ روستای این استان را مسدود کرد. ارسلان شکری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: راههای روستایی مسدودی در شهرستان های خوی، چالدران، تکاب و […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: در پی بارش های اخیر برف مسیر ارتباطی ۱۲۲ روستای این استان را مسدود کرد.

ارسلان شکری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: راههای روستایی مسدودی در شهرستان های خوی، چالدران، تکاب و شاهین دژ قرار دارند.

وی افزود:  ۱۰ راه روستایی در شهرستان تکاب،  ۵۰ راه روستایی در شهرستان چالدران،  ۵۰ راه روستایی در شهرستان خوی، و ۱۲ راه روستایی در شهرستان شاهین دژ مسدود است و راهداران با تمام توان در حال بازگشایی محورهای مسدودی هستند.

شکری ادامه داد: به دنبال بارش سنگین برف و کولاک و مسدودی محور چالدران به خوی خوشبختانه با همت راهداران این مسیر بازگشایی شد.

وی بیان کرد: مسافران در صورت ضرورت به سفر تمام موارد ایمنی را رعایت کنند و زنجیر چرخ، جیره خشک و لباس گرم همراه داشته باشند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز