بازگشایی مدارس در استان‌ها| مدارس قشم آماده برگزاری کلاس‌ها می‌شوند/ استقبال والدین و دانش‌آموزان از کلاس حضوری+ فیلم گروه استان‌ها ـ در آستانه مهرماه علم‌آموزی فرزندان ایران عزیز شاهد آماده‌سازی مدارس و مراکز آموزرشی در سطح جزیره قشم هستیم تا با تصمیم ستاد ملی کرونا و همچنین شورای هر مدرسه، شور و نشاط تحصیلی با حضور دانش‌آموزان و آموزگاران از سر گرفته شود. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، آموزش و‌ پرورش شهرستان قشم در آستانه ماه مهر، شرایط استقبال حضوری از دانش‌آموزان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آذین‌بندی فضای محیطی مدارس آماده‌سازی کرده است.
هرچند اقدامات انجام‌شده تنها با موافقت ستاد ملی کرونا و شورای مدارس امکان‌پذیر است اما هم آموزگاران، هم دانش‌آموزان و هم خانواده‌ها از بازگشایی حضوری مدارس استقبال کرده‌اند.
با توجه به اینکه آموزگاران واکسن کرونا دریافت کردند و براساس سیاست‌های دولت شرایط برای واکسینه شدن دانش‌آموزان هم در برابر بیماری کووید۱۹ در حال فراهم شدن است، پیش‌بینی می‌شود به‌زودی مدارس بازگشایی شوند.
بازگشایی مدارس در استان‌ها| دغدغه دانش‌آموزان و و..

بازگشایی مدارس در استان‌ها| مدارس قشم آماده برگزاری کلاس‌ها می‌شوند/ استقبال والدین و دانش‌آموزان از کلاس حضوری+ فیلم بازگشایی مدارس در استان‌ها| مدارس قشم آماده برگزاری کلاس‌ها می‌شوند/ استقبال والدین و دانش‌آموزان از کلاس حضوری + فیلم

گروه استان‌ها ـ در آستانه مهرماه علم‌آموزی فرزندان ایران عزیز شاهد آماده‌سازی مدارس و مراکز آموزرشی در سطح جزیره قشم هستیم تا با تصمیم ستاد ملی کرونا و همچنین شورای هر مدرسه، شور و نشاط تحصیلی با حضور دانش‌آموزان و آموزگاران از سر گرفته شود.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، آموزش و‌ پرورش شهرستان قشم در آستانه ماه مهر، شرایط استقبال حضوری از دانش‌آموزان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و آذین‌بندی فضای محیطی مدارس آماده‌سازی کرده است.

هرچند اقدامات انجام‌شده تنها با موافقت ستاد ملی کرونا و شورای مدارس امکان‌پذیر است اما هم آموزگاران، هم دانش‌آموزان و هم خانواده‌ها از بازگشایی حضوری مدارس استقبال کرده‌اند.

با توجه به اینکه آموزگاران واکسن کرونا دریافت کردند و براساس سیاست‌های دولت شرایط برای واکسینه شدن دانش‌آموزان هم در برابر بیماری کووید۱۹ در حال فراهم شدن است، پیش‌بینی می‌شود به‌زودی مدارس بازگشایی شوند.

بازگشایی مدارس در استان‌ها| دغدغه دانش‌آموزان و والدین خراسان‌شمالی/ هیچ روشی جای آموزش حضوری را نمی‌گیرد + فیلمبازگشایی مدارس در استان‌ها| برگزاری کلاس حضوری مطالبه دانش‌آموزان مازندران/ واکسیناسیون معلمان تکمیل می‌شود + فیلم واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال در چهارمحال‌وبختیاری / واکسیناسیون دانش‌آموزان به‌زودی آغاز می‌شود

حسین دیرباز مدیر آموزش و پرورش شهرستان قشم دراین‌راستا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: به خانواده‌ها اطمینان می‌دهیم مدارس با امن شدن محیط تحصیلی در برابر ویروس کرونا بازگشایی خواهد شد.

وی ادامه داد: هیچ روشی جایگزین حضور پرشور دانش‌آموزان در مدارس نمی‌شود اما شرایط کرونایی ما را بر آن داشت تا از طریق شبکه مجازی آینده‌سازان کشور را در مسیر علم‌آموزی یاری کنیم.

یکی از آموزگاران کلاس اول مدرسه شهید سلیمانی قشم نیز از آماده‌سازی مراکز آموزشی این جزیره برای حضور دانش‌آموزان بر سر کلاس‌های درس خبر داد.

به‌گفته این آموزگار که ۲۵ سال سابقه تدریس پایه اول دبستان را در کارنامه فعالیت خود دارد، متأسفانه بسیاری از دانش‌آموزان به‌دلیل شرایط بد اقتصادی از داشتن تبلت یا گوشی همراه محروم هستند و در بسیاری از نقاط روستایی قشم هم مشکل آنتن‌دهی اینترنت وجود دارد که کار تدریس مجازی را برای آموزگاران و دانش‌آموزان مشکل کرده بود.

چند تن از دانش‌آموزان و والدین آنان در این راستا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم هم اظهار امیدواری کردند شرایط بازگشایی حضوری مدارس هرچه زودتر فراهم شود تا روال طبیعی تحصیل دوباره از طریق حضور دانش‌آموزان در مدارس دنبال شود.

ضعیف شدن اینترنت و ایجاد مشکل کار برای والدین در ساعات کلاس‌های مجازی بخشی از نارضایتی آنان از آموزش به‌طریق مجازی بود که عنوان کردند.

به‌هرحال این روزها مراکز آموزشی قشم برای پذیرش حضوری دانش‌آموزان با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، تزیین مدارس و اختصاص یک میز به دو دانش‌آموز آماده شده است و به‌محض موافقت ستاد ملی کرونا شاهد شور و نشاط در مدارس این جزیره خواهیم بود.

انتهای پیام/۷۵۵۸/ت+

مقاله اصلی