به نقل از کاما نیوز : ایسنا/زنجان رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان اواخر مهرماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود. کامران جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان، اظهار کرد: مرحله استانی دهمین دوره مسابقات […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/زنجان رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان گفت: مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان اواخر مهرماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

کامران جعفری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در زنجان، اظهار کرد: مرحله استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران اواخر مهرماه در جهاددانشگاهی زنجان برگزار می‌شود.

وی افزود: طبق سنوات گذشته و به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی زنجان، مرحله مقدماتی استانی دهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در استان زنجان و با حضور تیم‌های ثبت‌نام‌کننده از همه مراکز آموزش عالی استان هفته آخر مهر ماه برگزار خواهد شد و تا نیمه نخست آبان ماه ادامه خواهد داشت.

جعفری با تأکید بر اینکه براساس شعار همیشگی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران، این مسابقات همواره فرصتی برای یادگیری بوده است، افزود: در این مسابقات، دانشجویان می‌آموزند که قدرت تحمل دیدگاه مخالف را داشته باشند. اصول یک بحث منطقی، عقلانی و مبتنی بر استدلال را فرامی‌گیرند و می‌آموزند که چگونه در عین رعایت اخلاق و پرهیز از توهین به مخالف و احترام به آراء و نظرات مخالف، دیدگاه خود را پیش ببرند.

لازم به ذکر است در مرحله استانی نهمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران که با مشارکت ۲۸ واحد جهاددانشگاهی و با حضور ۲۶۲ تیم دانشجویی در سراسر کشور در سال گذشته برگزار شد، جهاددانشگاهی واحد زنجان به همراه چهارمحال و بختیاری به‌عنوان واحدهای برگزارکننده برتر این دوره از مسابقات معرفی شد.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز