به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خراسان رضوی رییس فدراسیون دوومیدانی ایران گفت: برای نخستین بار میزبانی از رقابت‌های بین‌المللی را برعهده گرفته‌ایم و از این بابت خوشحالیم. افتتاحیه اولین دوره رقابت‌های دوومیدانی بین‌المللی جام امام رضا (ع)، گرامیداشت استاد علی باغبانباشی در بخش آقایان، با حضور مهدی علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش، فرزاد فتاحی مدیرکل […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خراسان رضوی رییس فدراسیون دوومیدانی ایران گفت: برای نخستین بار میزبانی از رقابت‌های بین‌المللی را برعهده گرفته‌ایم و از این بابت خوشحالیم.

افتتاحیه اولین دوره رقابت‌های دوومیدانی بین‌المللی جام امام رضا (ع)، گرامیداشت استاد علی باغبانباشی در بخش آقایان، با حضور مهدی علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش، فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هاشم صیامی رییس فدراسیون دوومیدانی و جبار قوچان‌نژاد معاون اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در ورزشگاه امام رضا(ع) برگزار شد.

هاشم صیامی، رییس فدراسیون دوومیدانی در خصوص برگزاری اولین دوره رقابت‌های دوومیدانی بین‌المللی جام امام رضا (ع) اظهار کرد:جا دارد خیر مقدم به ورزشکاران و میهمان این دوره از مسابقات داشته باشیم.

وی تصریح کرد:خیلی خوشحال هستیم که برای نخستین بار میزبان مسابقات بین المللی بودیم و امیدواریم این دوره از مسابقات باعث پیشرفت مسابقات دوومیدانی باشد.

صیامی عنوان کرد:اگر بتوانیم در سطح آسیا میزبانی‌های زیادی داشته باشیم، جایگاه این رشته را بالا خواهیم برد و باحضور ورزشکاران ایرانی و خارجی که در این مسابقات شرکت می‌کنند، قطعا
می‌توانیم در آینده شاهد پیشرفت این رشته در سطح آسیا و جهان باشیم.

رییس فدراسیون عنوان کرد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که ورزشکاران ایرانی در المپیک افتخارآفرینی داشته باشند و بتوانیم سطح بالایی از دوومیدانی ایران و آسیا را در سطح جهان نمایش دهیم.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز