به نقل از کاما نیوز : ایسنا/همدان برگزیدگان چهارمین دوره جشنواره سراسری فرهنگی هنری دوسالانه حبیب حرم در همدان، معرفی شدند. به گزارش ایسنا، هیئت داوران بخش عکس چهارمین دوره جشنواره سراسری فرهنگی هنری دوسالانه حبیب حرم، محمد آهنگر از استان خوزستان، روح‌الله جوانی از استان اصفهان و محمدامین نجفی از استان همدان را به […]

به نقل از کاما نیوز :

برگزیدگان جشنواره سراسری حبیب حرم معرفی شدند

ایسنا/همدان برگزیدگان چهارمین دوره جشنواره سراسری فرهنگی هنری دوسالانه حبیب حرم در همدان، معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، هیئت داوران بخش عکس چهارمین دوره جشنواره سراسری فرهنگی هنری دوسالانه حبیب حرم، محمد آهنگر از استان خوزستان، روح‌الله جوانی از استان اصفهان و محمدامین نجفی از استان همدان را به عنوان نفرات اول تا سوم این جشنواره، انتخاب کردند.
هیئت داوران  بخش ادبیات و پایداری این جشنواره، الهه حسینی‌شعار از استان همدان را به عنوان نفر اول، معصومه کریمی از استان همدان را به عنوان نفر دوم و سمانه مستقیمی از استان همدان را به عنوان نفر سوم جشنواره، معرفی کردند.
عمران چراغی و زهرا شهبازی از همدان نیز در این بخش، شایسته تقدیر شدند و آیدا نوروزی از همدان نیز به عنوان هنرمند ۱۲ ساله در این بخش، تقدیر ویژه شد.
هیئت داوران  بخش شعر این جشنواره، قاسم بای از استان گلستان، فاطمه سلیمان‌پور از استان قم و حسن خسروی وقار از استان قم را به عنوان نفرات برگزیده، معصومه سادان شاکری از استان خراسان رضوی، فائزه زرافشان از استان یزد و حسن زرنقی از استان آذربایجان شرقی را به عنوان افراد شایسته تقدیر بخش اصلی جشنواره، معرفی کردند.
عاطفه جوشقانیان از استان قم در بخش ویژه با موضوع شهد بهروز مرادی (شهید سال سازمان بسیج هنرمندان) شایسته تقدیر شد.
هیئت داوران  بخش نمایش محیطی این جشنواره، سعیده پاوه را برای حضور در نمایش شهید گمنام به عنوان بازیگر زن برگزیده، سعید ذبیحی را برای حضور در نمایش شهید گمنام به عنوان بازیگر مرد برگزیده، حسن درویشی را برای حضور در نمایش معبربه عنوان بازیگر مرد شایسته تقدیر، انتخاب کردند.
از سعید ذبیحی برای نمایش شهید گمنام به عنوان طراح و نویسنده برگزیده معرفی و از هادی عزیزی برای طراحی و نویسندگی نمایش از کربلا تا حرم، تقدیر شد.
علی زیستی برای نمایش شهید گمنام به عنوان کارگردان برگزیده انتخاب و از وحید قمری فرداد برای کارگردانی نمایش از کربلا تا حرم، تقدیر شد.
هومن میرمعنوی برای طراحی فضای نمایش تندیس با نظر هیئت داوران، مورد تقدیر قرار گرفت.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز