به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کرمان رییس شورای اسلامی شهر رفسنجان تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه سال جاری را نتیجه تعامل و همراهی شهروندان و شهرداری دانست و گفت: از مردم درخواست می کنیم این تعامل و همراهی را مخصوصا در عرصه انتخابات رها نکنند و لایق ترین ها را به دور از مسائل سیاسی […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/کرمان رییس شورای اسلامی شهر رفسنجان تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه سال جاری را نتیجه تعامل و همراهی شهروندان و شهرداری دانست و گفت: از مردم درخواست می کنیم این تعامل و همراهی را مخصوصا در عرصه انتخابات رها نکنند و لایق ترین ها را به دور از مسائل سیاسی انتخاب کنند.

حجت الاسلام”علی هاشمیان” در گفت و گو با ایسنا با اشاره به همدلی و همراهی مردم و مجموعه شهرداری با شورای شهر از تلاش های شورا برای خدمت رسانی به مردم قدردانی و اظهار کرد: اگر این همدلی ها درعرصه خدمت رسانی همسو و همراه با شورا نبود کار ما بسیار مشکل می شد.

وی افزود: همچنین از اعضای شورای اسلامی شهر که در دوره پنجم علی رغم اختلاف سلیقه که لازمه یک شورای توانمند است اما همدل و همسو به فکر عمرانی و آبادانی شهر به دور از بحث های سیاسی بودند و برای خدمت به شهروندان وقت گذاشتند تشکر می کنم.

هاشمیان عنوان کرد: بودجه ۱۴۰۰ مثل سه سال گذشته با برنامه ریزی و براساس عدالت به همه مناطق شهر تقسیم شده و حتما باید این عدالت توسعه در عمل توسط شهرداری انجام شود تا در توسعه شهری گام بزرگتری را برداشته باشیم.

رییس کمیسیون انرژی، صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان ها بیان کرد: تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه سال جاری نتیجه تعامل و همراهی شهروندان و شهرداری است و از مردم درخواست می کنیم این تعامل و همراهی را مخصوصا در عرصه انتخابات رها نکنند و لایق ترین ها را به دور از مسائل سیاسی انتخاب کنند.

وی تاکید کرد: مردم مطمن باشند شورای پنجم مثل قبل فارغ از مسائل و نگاه سیاسی روند توسعه همه جانبه را ادامه خواهد داد تا این امانت را به شورای بعدی که مردم انتخاب می کنند بسپارد.

انتهای پیام



خبرگزاری کاما نیوز