به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد از تداوم طرح منع تردد شبانه در این شهرستان خبر داد. و گفت: تاکنون مصوبه از ستاد کرونا مبنی بر لغو محدودیت ها تردد شبانه به پلیس ابلاغ نشده است. سرگرد داود بوستانی، امروز سه شنبه ۲۳شهریور ماه ۱۴۰۰ […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد از تداوم طرح منع تردد شبانه در این شهرستان خبر داد. و گفت: تاکنون مصوبه از ستاد کرونا مبنی بر لغو محدودیت ها تردد شبانه به پلیس ابلاغ نشده است.

سرگرد داود بوستانی، امروز سه شنبه ۲۳شهریور ماه ۱۴۰۰ در گفت و گو با خبرنگار ایسنا چنانچه ستاد کرونا این موضوع را به ما ابلاغ کند ما ملزم به اجرای آن هستیم، افزود: با توجه به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، تردد از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد کماکان در تمامی معابر شهرستان با هر وضعیت کرونایی اعم از قرمز، نارنجی، زرد و آبی ممنوع است.

وی اظهارکرد: رانندگان خودروها در صورت ترددهای غیرضروری ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهند شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بویراحمد با بیان اینکه اجرای این طرح تا هر زمانی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام کند، ادامه خواهد داشت، یادآور شد: مخدوش کردن پلاک خودروها نیز توسط برخی رانندگان علاوه بر اینکه تخلف رانندگی است، پیگیری کیفری خواهد داشت و متخلفان علاوه بر اعمال قانون به مراجع قضائی معرفی خواهند شد.

بوستانی در خصوص منع تردد شبانه کرونایی از ساعت۲۲ تا ۳ بامداد  بیان کرد: تاکنون به ما ابلاغ نشده و منع تردد شبانه همچنان ادامه دارد و مردم این محدودیت را رعایت کنند تا جریمه نشوند.

انتهای پیام خبرگزاری کاما نیوز