به نقل از کاما نیوز : ایسنا/مازندران ماتیار قهاری کودک ۷ ساله‌ ساروی این روزها درگیر بیماری سخت سرطان است، کودکی که آرزو داشت تا پلیس شود و حالا، کارکنان پلیس‌راه مازندران، رنگ تحقق به آرزوهای این کودک ۷ ساله، بخشیدند. سرهنگ هادی عبادی سرپرست پلیس راه مازندران در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/مازندران ماتیار قهاری کودک ۷ ساله‌ ساروی این روزها درگیر بیماری سخت سرطان است، کودکی که آرزو داشت تا پلیس شود و حالا، کارکنان پلیس‌راه مازندران، رنگ تحقق به آرزوهای این کودک ۷ ساله، بخشیدند.

سرهنگ هادی عبادی سرپرست پلیس راه مازندران در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حرکت نیروهای پلیس راه در راستای همدردی با کودک بیمار ساروی، اظهار کرد: در اقدامی خیرخواهانه، ۸ نفر از نیروهای پلیس راه مازندران، به منظور همدردی با این کودک، موهایشان را تراشیدند.

وی گفت: ماتیار قهاری کودک ۷ ساله ساروی است که آرزوی پلیس شدن دارد و در این راستا لباس پلیس و کلاه برای او تهیه شد.

سرپرست پلیس راه استان مازندران افزود: این کودک همراه تعدادی از نیروهای پلیس راه، سوار خودرو پلیس شده و از پلیس راه استان و ساری بازدید کرد و در این بازدید همانند فرمانده دستور صادر می کرد تا حس خوب پلیس بودن را تجربه کرده باشد.

عبادی گفت: در ادامه همکاران پلیس راه در اقدامی خوب و برای همدردی با این کودک که به جهت شیمی درمانی و ریزش موهایش مجبور به تراشیدن موهای سرش است، موهای خود را اصلاح کردند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز