تست کرونای مدافع میلان مثبت شد مدافع فرانسوی تیم فوتبال میلان به کرونا مبتلا شد. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، تئو هرناندز که تیم ملی فوتبال فرانسه را در لیگ ملت‌های اروپا همراهی و به تیم تحت‌هدایت دیدیه دشان برای قهرمانی در این رقابت‌ها کمک کرد، به ویروس کرونا مبتلا شده است. باشگاه میلان اعلام کرد تست کرونای این مدافع فرانسوی در بازگشت به ایتالیا مثبت و در حال حاضر در خانه‌اش قرنطینه شده است.
وعده جالب دوناروما برای آشتی با هواداران میلان + عکساین مدافع ۲۴ ساله که در سال ۲۰۱۹ از رئال مادرید جدا و به میلان ملحق شد، تاکنون در ۹۰ بازی برای روسونری به میدان رفته و ۱۶ گل به ثمر رسانده است.
در کارنامه حرفه‌ای هرناندز یک قهرمانی در لیگ ملت‌های اروپا تنها با انجام سه بازی ملی با پیراهن فرانسه دیده می‌شود.
انتهای پیام/

تست کرونای مدافع میلان مثبت شد تست کرونای مدافع میلان مثبت شد

مدافع فرانسوی تیم فوتبال میلان به کرونا مبتلا شد.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تئو هرناندز که تیم ملی فوتبال فرانسه را در لیگ ملت‌های اروپا همراهی و به تیم تحت‌هدایت دیدیه دشان برای قهرمانی در این رقابت‌ها کمک کرد، به ویروس کرونا مبتلا شده است. باشگاه میلان اعلام کرد تست کرونای این مدافع فرانسوی در بازگشت به ایتالیا مثبت و در حال حاضر در خانه‌اش قرنطینه شده است.

وعده جالب دوناروما برای آشتی با هواداران میلان + عکس

این مدافع ۲۴ ساله که در سال ۲۰۱۹ از رئال مادرید جدا و به میلان ملحق شد، تاکنون در ۹۰ بازی برای روسونری به میدان رفته و ۱۶ گل به ثمر رسانده است.

در کارنامه حرفه‌ای هرناندز یک قهرمانی در لیگ ملت‌های اروپا تنها با انجام سه بازی ملی با پیراهن فرانسه دیده می‌شود.

انتهای پیام/

مقاله اصلی