به نقل از کاما نیوز : ایسنا/سمنان رئیس بسیج سازندگی استان سمنان از فعالیت ۳۸ گروه جهادی به منظور تغسیل و تدفین اموات کرونایی در استان خبر داد. مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با بیان اینکه یکی از مهمترین جلوه های جهادگران عرصه دفاع از سلامت مردم در مقابل ویروس منحوس کرونا، […]

به نقل از کاما نیوز :

تغسیل و تدفین اموات کرونایی استان سمنان با 38 گروه جهادی

ایسنا/سمنان رئیس بسیج سازندگی استان سمنان از فعالیت ۳۸ گروه جهادی به منظور تغسیل و تدفین اموات کرونایی در استان خبر داد.

مهدی کاشفی رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با بیان اینکه یکی از مهمترین جلوه های جهادگران عرصه دفاع از سلامت مردم در مقابل ویروس منحوس کرونا، حماسه سازی طلاب جهادی در این عرصه است گفت: بعد از شیوع بیماری منحوس کرونا علی رغم محدودیت‌های فراوانی که به وجود آمد ولی نیروهای انقلابی مخصوصاً طلاب جهادی همچون کسانی که بر معبر مین قدم می‌گذارند وارد میدان شدند و برگ زرینی در کارنامه نیروهای جهادی رقم زدند. 
وی با بیان اینکه ۳۸ گروه جهادی شامل ۲۱ گروه جهادی برادران و ۱۷ گروه جهادی خواهران از طلاب، روحانیون و جهادگران بسیجی در استان در دوران شیوع کرونا کار تغسیل و تدفین اموات کرونایی را بر عهده داشته و این روند همچنان ادامه دارد افزود: این گروه های جهادی شامل ۸۰ نفر بوده و نیروهای جهادی که در موضوع آرامستان ها و تغسیل و تدفین اموات کرونایی با توجه به فرمان رهبری حکیم پای کار آمدند، ارتش گمنام جامعه بودند که به وقت نیاز خود را نشان داده و وارد میدان شدند.
 کاشفی افزود: وقتی یک کشور از بنیه معنوی، مذهبی و باور و اعتقاد برخوردار باشد، ملت خود را از حوادث حفظ می کند و کرونا نشان داد رفتار ملت ایران علی رغم تنگناهای معیشتی قابل مقایسه با سایر کشورها نبوده و این همگرایی و همدلی جوانان گروه های جهادی با مردم آسیب دیده از کرونا تجلی همدلی مومنانه بود.
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان با بیان اینکه سپاه، بسیج و تمام گروه‌های جهادی در زمینه مقابله با کرونا با همه ظرفیت پای کار مردم هستند، اظهار کرد: سپاه و بسیج از مردم با مردم و برای مردم بوده و در این زمینه از همه ظرفیت و توان برای خدمت رسانی به مردم استفاده خواهیم کرد.
وی افزود: منطق تشکیل بسیج تبدیل تهدیدها به فرصت ها بوده و کرونا آینه تمام نمای خدمت جهادگران با تفکر حهادی در دوران نیاز است

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز