به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خوزستان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از توزیع بیش از ۲۳۰ هزار بسته معیشتی بین مددجویان و نیازمندان خوزستانی خبر داد. جمال شیبه اظهار کرد: با همراهی خیرین استانی بیش از ۲۳۰ هزار بسته معیشتی در راستای حمایت از مددجویان و نیازمندان استان تهیه و در قالب کمک‌های […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خوزستان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از توزیع بیش از ۲۳۰ هزار بسته معیشتی بین مددجویان و نیازمندان خوزستانی خبر داد.

جمال شیبه اظهار کرد: با همراهی خیرین استانی بیش از ۲۳۰ هزار بسته معیشتی در راستای حمایت از مددجویان و نیازمندان استان تهیه و در قالب کمک‌های مومنانه به مددجویان اهدا شد.

به گزارش ایسنا به نقل از کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان، وی افزود: بسته‌های معیشتی به ارزش ۳ تا ۵ میلیون ریال در قالب اجرای پویش‌های مختلف به مددجویان اهدا شد و شامل برنج، حبوبات، ماکارونی، روغن، رب گوجه فرنگی، مرغ و تن ماهی بوده است.

شیبه با اشاره به اینکه علاوه بر اقدامات مذکور، با همکاری سپاه پاسداران، گروه‌های جهادی و مراکز نیکوکاری بسته‌های غذایی و غذای گرم نیز توزیع شده است، تصریح کرد: در مجموع ۱۳۰ هزار خانواده نیازمند و تحت پوشش از خدمات مختلف بهره‌مند شده‌اند.

وی افزود: از ابتدای سال ۹۹ تا پایان سال، پویش‌های ملی مختلفی برای کمک به نیازمندان و تامین مایحتاج آن‌ها و با همراهی همیشگی خیرین و نیکوکاران برگزار شده است. به منظور لزوم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی با توجه به شیوع کرونا ویروس، بسته‌های حاوی مواد ضدعفونی کننده و ماسک و دستکش نیز توزیع شده است.

شیبه با اشاره به اینکه تهیه و توزیع بسته‌های کمک‌های مومنانه در قالب عیدانه نیز در آستانه سال نو با کمک خیرین و نیکوکاران انجام شده است، تصریح کرد: سبدهای کالای اهدایی با اولویت خانواده‌های ایتام و نیازمندان ساکن در مناطق محروم کم برخوردار روستایی و آسیب‌دیدگان از بیماری کرونا توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان با اشاره به دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی گفت: مردم سخاوتمند استان می‌توانند با همراهی در این طرح، کمک‌های خود را از طریق کد دستوری ۸۸۷۷۰۶۱*۱# پرداخت کنند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز