به نقل از کاما نیوز : ایسنا/ایلام استاندار ایلام از مدیران دستگاه های عضو قرارگاه محرومیت زدایی هلیلان خواست از امروز با انگیزه و کار جهادی بیشترین تلاش و اهتمام را برای رهایی این شهرستان از محرومیت به کار گیرند. “حسن بهرام‌نیا” در نشست بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان در شهرستان هلیلان که بلافاصله […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/ایلام استاندار ایلام از مدیران دستگاه های عضو قرارگاه محرومیت زدایی هلیلان خواست از امروز با انگیزه و کار جهادی بیشترین تلاش و اهتمام را برای رهایی این شهرستان از محرومیت به کار گیرند.

“حسن بهرام‌نیا” در نشست بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به استان در شهرستان هلیلان که بلافاصله بعد  از معارفه سرپرست جدید این فرمانداری،   با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد، با اشاره به اهتمام و تاکید دولت سیزدهم برای توجه به مناطق کم برخوردار اظهار کرد: به منظور تحقق شعار دولت انقلابی قرارگاه محرومیت زدایی هلیلان از امروز فعال می شود.

وی از مدیران دستگاه های عضو قرارگاه محرومیت زدایی خواست از امروز با انگیزه و کار جهادی بیشترین تلاش و اهتمام را برای رهایی این شهرستان از محرومیت به کار گیرند.

استاندار ایلام با بیان اینکه هلیلان دارای ظرفیت های خدادادی بالقوه ای در حوزه کشاورزی با منابع آب غنی است که می تواند مبنای رشد و توسعه منطقه قرار گیرد، : مردم شهیدپرور و مهمان نواز هلیلان شایسته بهترین خدمت رسانی هستند که امیدواریم بتوانیم خدمت گذاری صادق برای آنان باشیم.

بهرام‌نیا با اشاره به پروژه های نیمه کاره هلیلان، تاکید کرد: تلاش داریم پروژه های مهم و کلیدی شهرستان که تاکنون تامین اعتبار نشده و نیمه کاره مانده اند در اسرع وقت تکمیل شوند.

وی با تاکید بر اینکه پل جزمان به عنوان یکی از مهم ترین پل های شهرستان باید تا دهه فجر به بهره برداری برسد، از مدیران، راه و شهرسازی، آبفا و راهداری استان خواست پیگیری های لازم را برای تسریع در تکمیل پروژه های نیمه کاره شهرستان به انجام رسانند.

استاندار ایلام همچنین از مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام خواست در اسرع وقت نسبت به اتصال روستاهای باقیمانده شهرستان هلیلان به شبکه سراسری گاز اقدام کند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز