به نقل از کاما نیوز : ایسنا/بوشهر رئیس مرکز آموزشی درمانی تخصصی قلب بوشهر گفت: حال عمومی حسن غلامی، هنرمند و مجری صدا و سیمای مرکز بوشهر که در بیمارستان قلب تحت مراقبت قرار دارد، مساعد است. دکتر اصغر بحرانی اظهار کرد: بیمار نامبرده ظهر امروز با علایم سرگیجه به این مرکز مراجعه نموده که […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/بوشهر رئیس مرکز آموزشی درمانی تخصصی قلب بوشهر گفت: حال عمومی حسن غلامی، هنرمند و مجری صدا و سیمای مرکز بوشهر که در بیمارستان قلب تحت مراقبت قرار دارد، مساعد است.

دکتر اصغر بحرانی اظهار کرد: بیمار نامبرده ظهر امروز با علایم سرگیجه به این مرکز مراجعه نموده که در همان لحظات اولیه اقدامات درمانی لازم برای وی انجام شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی بیمارستان قلب بوشهر، وی بیان کرد: پس از انجام اقدامات اولیه و مشخص شدن نتیجه آزمایش، بر اساس تشخیص پزشک معالج وی، بیمار برای ادامه روند درمان در بیمارستان بستری و تحت نظر قرار گرفت.

رئیس مرکز آموزشی درمانی تخصصی قلب بوشهر با حضور بر بالین این هنرمند ضمن آروزی سلامتی کامل برای وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر بیمار شرایط پایداری دارد و تحت نظر است.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز