حکایت تکراری ترافیک حیران/ بازی با جان مردم تمامی ندارد گروه استان‌ها-حیران بار دیگر حکایت تکراری ترافیکی را رقم زد که این ترافیک حدود ۵ ساعت به طول انجامیده و هنوز هم تا این ساعت از شب از حجم آن کاسته نشده است. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، از دیرباز حیران به عنوان یکی از جاذبه‌های بکر گردشگری استان اردبیل محسوب می‌شده است که مردم برای گذران اوقاف فراغت به این مکان سفر می‌کردند. این روزها با وجود کرونا باری از مسافرت‌ها کاسته شده بود اما دوباره با اعلام شرایط ثبات بیماری مردم دوباره راهی این جاده شدند.
هفته گذشته نیز حیران سنگین ترین ترافیک عمر خود را تجربه کرد و بازخوردهایی در فضای مجازی بدنبال داشت تا شاید مسئولان برای این قصه چاره‌ای بیندیشند اما علاوه بر بی‌توجهی این بار نیز شاهد ترافیک سنگین در گردنه حیران هستیم، ترافیکی که از نیمه‌های عصر شروع شده و تا این ساعت نیز ادامه دارد.
با وجود هوای بارانی و مه سنگین و چندین تصادف در این جاده و وجود حجم زیادی از مسافران با پلاک‌های مختلف ترافیک سنگینی را در این مسیر به وجود آورده است که انتظار می‌رود با توجه به تراف..

حکایت تکراری ترافیک حیران/ بازی با جان مردم تمامی ندارد حکایت تکراری ترافیک حیران/ بازی با جان مردم تمامی ندارد

گروه استان‌ها-حیران بار دیگر حکایت تکراری ترافیکی را رقم زد که این ترافیک حدود ۵ ساعت به طول انجامیده و هنوز هم تا این ساعت از شب از حجم آن کاسته نشده است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، از دیرباز حیران به عنوان یکی از جاذبه‌های بکر گردشگری استان اردبیل محسوب می‌شده است که مردم برای گذران اوقاف فراغت به این مکان سفر می‌کردند. این روزها با وجود کرونا باری از مسافرت‌ها کاسته شده بود اما دوباره با اعلام شرایط ثبات بیماری مردم دوباره راهی این جاده شدند.

هفته گذشته نیز حیران سنگین ترین ترافیک عمر خود را تجربه کرد و بازخوردهایی در فضای مجازی بدنبال داشت تا شاید مسئولان برای این قصه چاره‌ای بیندیشند اما علاوه بر بی‌توجهی این بار نیز شاهد ترافیک سنگین در گردنه حیران هستیم، ترافیکی که از نیمه‌های عصر شروع شده و تا این ساعت نیز ادامه دارد.

با وجود هوای بارانی و مه سنگین و چندین تصادف در این جاده و وجود حجم زیادی از مسافران با پلاک‌های مختلف ترافیک سنگینی را در این مسیر به وجود آورده است که انتظار می‌رود با توجه به ترافیک این وضعیت تا نیمه‌های شب نیز تداوم داشته باشد.

تکرار بی‌پایان/کرونا از میزان ترافیک حیران کم نکردگره کور ترافیک در مرکز شهر ایلام با بازگشایی "سعدی شمالی" برطرف می‌شودترافیک جاده‌‌های استان مازندران بعد از ظهر سنگین می‌شود

حیران؛ گردنه‌ای که قرار است همه از زیبایی‌هایش متعجب شوند و مسئولان مربوطه معتقدند افزایش حجم تردد مسافران برای تفریح آخر هفته‌ها میان دو شهر آستارا و اردبیل اصلی‌ترین دلیل گرفتار شدن مردم در پیچ و خم این گردنه است. این درحالی است که برخی رانندگان معتقدند ناتوانی در هدایت صحیح خودروها موجب تشدید ترافیک شده و برخی نیز بی‌توجهی رانندگان به قوانین و سرعت‌های اعلام شده را عامل تشدید ترافیک می‌دانند.

به‌ هر حال فارغ از اینکه گروهی از شهروندان امروز نیز به رعایت پروتکل‌های بهداشتی بی‌توجهی کرده‌اند اما لازم است مشکل عرض کم و نامناسب این محور برای تردد راحت و بدون مخاطره مسافران یک‌ بار برای همیشه برطرف شود تا علاوه بر تسهیل در تردد و جابه‌جایی مسافر و بار میان دو استان شاهد کاهش سوانح جاده‌ای نیز در محور یاد شده باشیم.

انتهای‌پیام/۱۳۱/ف

مقاله اصلی