به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی وقوع گرد و خاک محلی در استان خبر داد. محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز وزش بادها به ویژه در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی متوسط تا شدید خواهد بود و احتمال برخاستن گرد و خاک محلی برای ساعاتی در […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی وقوع گرد و خاک محلی در استان خبر داد.

محمد سبزه‌زاری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز وزش بادها به ویژه در مناطق جنوبی، غربی و مرکزی متوسط تا شدید خواهد بود و احتمال برخاستن گرد و خاک محلی برای ساعاتی در بعد از ظهر در این مناطق وجود دارد.

وی افزود: فردا و پس فردا از شدت بادها کاسته خواهد شد و مجددا از روز دوشنبه وزش بادها در برخی مناطق متوسط تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

سبزه‌زاری گفت: تا روز یکشنبه وقوع دماهای ۴۹ درجه و بالاتر در برخی مناطق استان خوزستان به ویژه مناطق جنوبی، غربی و مرکزی استان دور از انتظار نیست. تا اواسط وقت فردا شمال خلیج فارس مواج است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته آغاجاری با ۴۹ و ایذه با ۲۱ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط خوزستان بودند تغییرات دمایی اهواز در این مدت بین ۲۹.۷ تا ۴۷.۴ درجه سانتیگراد در نوسان بود.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز