به نقل از کاما نیوز : ایسنا/اصفهان سرمربی تیم فوتسال فولادمبارکه سپاهان با اشاره به اینکه تلاش می کنیم گام به گام جلو برویم، گفت: به دنبال این هستیم که هفته های ابتدایی لیگ بگذرد تا در زمان تعطیلی لیگ، تیم را بازسازی و تقویت کنیم. احمد باغبانباشی امروز (سه شنبه- ۱۹ مردادماه) پس از […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/اصفهان سرمربی تیم فوتسال فولادمبارکه سپاهان با اشاره به اینکه تلاش می کنیم گام به گام جلو برویم، گفت: به دنبال این هستیم که هفته های ابتدایی لیگ بگذرد تا در زمان تعطیلی لیگ، تیم را بازسازی و تقویت کنیم.

احمد باغبانباشی امروز (سه شنبه- ۱۹ مردادماه) پس از پیروزی ۳ بر۲ مقابل راگای شهرری در هفته دوم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، با تسلیت درگذشت کاظم محمدی از بازیکنان ملی پوش فوتسال اظهارکرد: کار سختی در پیش داریم و این نکته را به بازیکنان نیز یادآوری کرده ایم، راگا تیم بسیار خوبی است، خوشحالیم که توانستیم در نخستین تجربه تیمداری سپاهان در لیگ برتر فوتسال در گام اول موفق به کسب ۳ امتیاز خانگی این بازی شویم.

وی افزود: می‌دانیم کار سختی پیش رو داریم و به بازیکنان گفته ایم باید حس جنگندگی را در خود تقویت کنند چرا که در ادامه، بازی به بازی شرایط سخت‌تر می‌شود. باید توان خود را حفظ کنیم و بازی به بازی گام برداریم تا بتوانیم نماینده شایسته ای فوتسال استان اصفهان و باشگاه سپاهان باشیم.

وی با اشاره به شروع تمرینات این تیم در هفته گذشته و اضافه شدن بازیکنان جدید به این تیم گفت: با توجه به این مسئله، وضعیت جذب بازیکن بسیار سخت است. با توجه به اینکه به تازگی تیم را تحویل گرفته بودیم نتوانستیم در هفته اول به میدان برویم چرا که تیم از سازماندهی مناسب برخوردار نبود.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم فوتسال سپاهان اضافه کرد: در این یک هفته توانستیم بازیکنان را جمع کنیم البته به دنبال این هستیم که هفته های ابتدایی لیگ بگذرد تا در زمان تعطیلی لیگ، تیم را بازسازی و تقویت کنیم تا سپاهان به وضعیت ایده‌آلی که در نظر داریم، برسد.

وی در خصوص هدف گذاری تیم در لیگ برتر اظهارکرد: درست است که همراه سپاهان اولین تجربه لیگ برتری را کسب می کنیم اما به بازیکنان تیم تاکید کردیم که به دنبال کسب رتبه و جایگاه مناسب در لیگ برتر هستیم و به تیم نیز برای کسب رتبه و جایگاه خوب اعتماد به نفس داده‌ایم. هر چند تیم جوانی داریم، اما امیدوارم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

باغبانباشی درباره نقش علیرضا افضل در تیم فوتسال سپاهان گفت: او تیم را تشکیل داده و مدیر فنی تیم است، بحث من یا علیرضا افضل نیست و تمام هم و غم ایشان نیز سپاهان است، چرا که برای موفقیت فوتسال اصفهان تلاش می‌کنیم تا فضای رقابتی بر فوتسال اصفهان حاکم شود، چرا که فضای تک بعدی در این سالها در فوتسال اصفهان ایجاد شده است.

وی ادامه داد: امیدوارم با حضور سپاهان در لیگ فوتسال شرایط برای حضور جوانان مستعد فوتسالیست اصفهانی ایجاد شود، فوتسال در اصفهان پتانسیل بالایی دارند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز