به نقل از کاما نیوز : ایسنا/خراسان شمالی فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری دو کلاهبردار حرفه‌ای با ۱۴ میلیارد ریال کلاهبرداری در بجنورد خبر داد. سردا سعید مطهری زاده در گفت و گو با ایسنا با اعلام جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه افرادی با جعل […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/خراسان شمالی فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری دو کلاهبردار حرفه‌ای با ۱۴ میلیارد ریال کلاهبرداری در بجنورد خبر داد.

سردا سعید مطهری زاده در گفت و گو با ایسنا با اعلام جزئیات این خبر اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه افرادی با جعل اسناد اقدام به فروش دو قطعه زمین به چند نفر کرده‌اند، بلافاصله موضوع با جدیت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه کارآگاهان با تلاش مستمر و بی وقفه و همچنین بررسی اظهارات شاکیان پرونده، موفق شدند متهمان را شناسایی کنند، افزود: در یک عملیات غافلگیرانه ۲ نفر کلاهبردار حرفه‌ای در مخفیگاهشان دستگیر و برای انجام تحقیقات به مقر پلیس آگاهی استان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه متهمان در تحقیقات و بازجویی‌های انجام شده به ۲ مورد کلاهبرداری به ارزش ۱۴ میلیارد ریال اعتراف کردند، تصریح کرد: این افراد بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار مطهری زاده با تاکید بر اینکه به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد تا مخلان نظم و امنیت، آرامش مردم عزیز را مختل کنند، از شهروندان خواست تا ضمن توجه به هشدارها و توصیه‌های پلیس، در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز