به نقل از کاما نیوز : ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یک دستگاه خودرو پژو حامل موادمخدر را در محور خانمیرزا به بروجن متوقف کردند و در همین راستا سه قاچاقچی نیز دستگیر شدند. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس چهارمحال و  […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/چهارمحال و بختیاری فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یک دستگاه خودرو پژو حامل موادمخدر را در محور خانمیرزا به بروجن متوقف کردند و در همین راستا سه قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس چهارمحال و  بختیاری، منوچهر امان‌اللهی اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت سوداگران مرگ در تهیه و توزیع موادمخدر در استان، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: پس از اخذ مجوز قضایی و انجام تحقیقات، یک دستگاه خودرو پژو حامل موادمخدر و یک دستگاه خودرو پژو اسکورت قاچاقچیان در یک عملیات پلیسی شناسایی و در  محور خانمیرزا به بروجن متوقف شدند.

وی بیان داشت: در بازرسی از این خودروها ۱۳۵ کیلو تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود کشف و سه قاچاقچی دستگیر شدند.

امان اللهی در پایان با اشاره به معرفی قاچاقچیان مبارزه با موادمخدر به مراجع قضایی، خاطرنشان کرد: برخورد با توزیع‌کنندگان موادمخدر از برنامه‌های محوری پلیس چهارمحال و بختیاری در سال‌جاری است.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز