به نقل از کاما نیوز : رئیس جمهوری الجزایر اعلام کرد که کشورش هرگز با “اقدامات تحریک‌آمیز و فعالیت‌های عامدانه” گروه‌های جدایی طلب و جنبش‌های نزدیک به تروریسم کنار نخواهد آمد و سازشی در قبال آنها نخواهد داشت. به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، ریاست جمهوری الجزایر با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، عبدالمجید […]

به نقل از کاما نیوز :

رئیس جمهوری الجزایر اعلام کرد که کشورش هرگز با “اقدامات تحریک‌آمیز و فعالیت‌های عامدانه” گروه‌های جدایی طلب و جنبش‌های نزدیک به تروریسم کنار نخواهد آمد و سازشی در قبال آنها نخواهد داشت.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت النشره، ریاست جمهوری الجزایر با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، عبدالمجید تبون، رئیس جمهوری این کشور به مداخله‌ اعضای شورای عالی امنیت در خصوص مسائل درج شده در جدول کار گوش فرا داده است.

رئیس جمهوری الجزایر تلاش‌های موسسات دولتی در راستای مقدمه‌چینی برای برگزاری انتخابات قانونگذاری که قرار است در دوازدهم ژوئن برگزار شود را ستود و این شورا همچنین اقدامات تحریک‌آمیز و اقدامات منحرف و خطرناک از سوی محافل جدایی‌طلب و جنبش‌های غیرقانونی نزدیک به تروریسم که از راهپیمایی‌های هفتگی سوء استفاده می‌کنند را مورد بررسی قرار داده است.

عبدالمجید تبون همچنین تاکید کرد، الجزایر با این اقدامات انحرافی که ربطی به دموکراسی و حقوق بشر ندارد، کنار نخواهد آمد و سازشی در قبال آنها نخواهد داشت.

وی دستور اجرای فوری و دقیق قانون و ممانعت از اینگونه فعالیت‌های عامدانه را صادر کرد.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز