به نقل از کاما نیوز : ایسنا/ایلام رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی ایلام آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی در استان را اعلام کرد. «محبوب رستم‌زاد» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس جدیدترین رنگ بندی کرونایی شهرستانهای استان ، از امروز(۱۳ شهریور) دو شهرستان ملکشاهی و هلیلان در وضعیت قرمز  قرار گرفتند و […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/ایلام رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی ایلام آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی در استان را اعلام کرد.

«محبوب رستم‌زاد» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس جدیدترین رنگ بندی کرونایی شهرستانهای استان ، از امروز(۱۳ شهریور) دو شهرستان ملکشاهی و هلیلان در وضعیت قرمز  قرار گرفتند و بدره و دره‌شهر از وضعیت قرمز خارج شدند.

وی گفت: بر این اساس هم‌اکنون علاوه بر ملکشاهی و هلیلان، چرداول، ایوان، ایلام، چوار، مهران، آبدانان و دهلران  در وضعیت قرمز و دره‌شهر، بدره و سیروان در وضعیت نارنجی قرار دارند.

تاکنون ۵۲ هزار و ۹۸۷ نفر بیمار کرونایی در استان ایلام شناسایی شده و ۹۳۸ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند و ۴۱۸ نفر نیز در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان بستری هستند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز