به نقل از کاما نیوز : ایسنا/یزد هواشناسی استان یزد برای امروز و روزهای آتی به ویژه ساعات عصرگاهی و شب افزایش ابر، طوفان و در برخی مناطق رگبار و رعد و برق پیش بینی کرد. براساس اعلام هواشناسی یزد و بنا بر  نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، طی امروز و فردا(بویژه امروز) در ساعات بعدازظهر […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/یزد هواشناسی استان یزد برای امروز و روزهای آتی به ویژه ساعات عصرگاهی و شب افزایش ابر، طوفان و در برخی مناطق رگبار و رعد و برق پیش بینی کرد.

براساس اعلام هواشناسی یزد و بنا بر  نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، طی امروز و فردا(بویژه امروز) در ساعات بعدازظهر و شب افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید و گرد و خاک و در پاره‌ای نقاط رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

هواشناسی استان برای روز یکشنبه نیز در ساعات بعدازظهر و اوایل شب افزایش ابر، گاهی وزش باد نسبتاً شدید بعضاً با گرد و خاک و احتمال بارش پراکنده را پیش بینی کرده ولی از روز دوشنبه تا پایان هفته جاری  روند افزایش دما و جوی نسبتاً آرام تر بر استان حاکم خواهد شد.

بنا به برخی اخبار واصله از هواشناسی استان هم اکنون در برخی نقاط استان مانند خرانق شاهد جاری شدن سیلاب در اثر بارشهای رگباری امروز هستیم.

بیشترین بارشهای شبانه روز گذشته نیز از کوشک بافق به میزان ۱۰ میلی متر گزارش شده است.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز