به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کردستان رئیس ستاد انتخابات کردستان اعلام کرد که ۳۵۵ هزار برگه تعرفه در اختیار رای دهندگان قرار گرفته است و آمار مشارکت‌ها نیز حدود ۳۰ درصد است که همچنان روبه افزایش است. محمد ابراهیم زارعی، شامگاه جمعه در محل استانداری کردستان و در جمع خبرنگاران اظهار کرد تاکنون ۳۵۵ […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/کردستان رئیس ستاد انتخابات کردستان اعلام کرد که ۳۵۵ هزار برگه تعرفه در اختیار رای دهندگان قرار گرفته است و آمار مشارکت‌ها نیز حدود ۳۰ درصد است که همچنان روبه افزایش است.

محمد ابراهیم زارعی، شامگاه جمعه در محل استانداری کردستان و در جمع خبرنگاران اظهار کرد تاکنون ۳۵۵ هزار برگه تعرفه در اختیار رای دهندگان قرار گرفته است و آمار مشارکت‌ها نیز حدود ۳۰ درصد است که همچنان روبه افزایش است.

وی با درخواست از مردم استان برای تعجیل در رای دادن، افزود که کلیه شعب اخذ رای در شهرها و روستاها فعال هستند که البته در تعداد زیادی از روستاها اخذ رای به پایان رسیده است.

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان تصریح کرد که به دلیل حضور پرشور مردم هنوز در هیچ یک از حوزه‌ها پایان رای گیری اعلام نشده است و آمار مشارکت‌ها نیز پیوسته در حال افزایش است.

وی با بیان اینکه تمامی امکانات و شرایط برای اخذ رای فراهم است، عنوان کرد که به همه مردم اطمینان می‌دهیم که کمبودی در خصوص تامین تعرفه‌ها به وجود نخواهد آمد و به تعداد واجدین شرایط تعرفه در اختیار حوزه‌ها قرار گرفته است

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز