به نقل از کاما نیوز : دکتر علی اکبر صالحی، قائم‌مقام فرهنگستان علوم در پیامی رحلت دانشمند فرزانه حضرت آیت‌الله حسن‌ زاده آملی را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا،متن این پیام به شرح زیر است: ‎ انا لله و إنا الیه راجعون“اذا ماتَ ‌العالِمُ ثُلِمَ فِی‌الاسلامِ ثُلمَةٌ لا یَسدُّها شَیءٌ” با نهایت تأسف و تأثر […]

به نقل از کاما نیوز :

دکتر علی اکبر صالحی، قائم‌مقام فرهنگستان علوم در پیامی رحلت دانشمند فرزانه حضرت آیت‌الله حسن‌ زاده آملی را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا،متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله و إنا الیه راجعون
“اذا ماتَ ‌العالِمُ ثُلِمَ فِی‌الاسلامِ ثُلمَةٌ لا یَسدُّها شَیءٌ”

با نهایت تأسف و تأثر اطلاع یافتم که در آستانه ایام اربعین سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، عالم ربّانی و فقیه صمدانی حضرت آیت‌الله حسن حسن زاده آملی پس از سالها تلاش و مجاهدت مستمر و خستگی ناپذیر در مسیر روشنگری و احیا و ترویج معارف و تعالیم اسلام ناب محمدی (ص) دعوت حق را لبیک گفته و به لقاءالله پیوسته است. بی شک تلاش‌های بی وقفه و خدمات ماندگار آن مجاهد نستوه و عالمِ عامل به مکتب انسان‌ساز اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام) در دیوان عدل الهی ثبت و بر علو درجات آن استاد معظم خواهد افزود.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، آیات عظام و شخصیت های فرهیخته حوزوی و دانشگاهی و ابراز همدردی عمیق با خاندان جلیل القدر حسن‌زاده آملی و بازماندگان ایشان، از درگاه ایزد منان برای آن فقید فقیه و فیلسوف خلد آشیان، علوّ درجات و همنشینی با اولیاء الله و ابرار و نیکان مسألت می‌نمایم.

“و سلام و درود بر او باد، روزی که زاده شد، روزی که دیده از جهان فرو بست و آن روز که برانگیخته خواهد شد.”

علی اکبر صالحی.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز