به نقل از کاما نیوز : ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد دادستان دهدشت خطاب به اعضای شورای شهر گفت: یک هفته فرصت دارید شهردار را انتخاب کنید در غیراینصورت دادستانی به عنوان مدعی‌العموم ورود خواهد کرد. سعید کریمی زاد در نشست با اعضای جدید شوراهای شهر دهدشت و سوق، شورای تامین و شهرداران و اعضای کمیسیون ماده […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد دادستان دهدشت خطاب به اعضای شورای شهر گفت: یک هفته فرصت دارید شهردار را انتخاب کنید در غیراینصورت دادستانی به عنوان مدعی‌العموم ورود خواهد کرد.

سعید کریمی زاد در نشست با اعضای جدید شوراهای شهر دهدشت و سوق، شورای تامین و شهرداران و اعضای کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری که با حضور رئیس دادگستری دهدشت برگزار شده بود، کم لطفی اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار را یادآور شد و افزود: با گذشت چندین ماه جمعی که باید واحد باشند انگار جمع فرد هستند و اگر تاخیر در انتخاب شهردار بیشتر از این ادامه پیدا کند دادستانی به عنوان مدعی‌العموم سکوت نخواهد کرد.

وی با بیان شهر به حال خود رها شده است، اظهارکرد: اعضای شورای شهر دهدشت یک هفته وقت دارند شهردار را انتخاب کنند وگرنه دادستانی ورود خواهد کرد.

کریمی زاد خواستار نظارت اعضای شورای شهر بر مصوبات شد و افزود: همکاری با تمام مسئولان اجرایی و تشویق و ترغیب مردم به بحث توسعه دیگر اولویت‌های اعضای شورای شهر باشد.

دادستان دهدشت بیان کرد: اعضای شورای شهر مکلف هستند هر ۶ ماه یکبار درآمد و هزینه کرد را بررسی و تایید یا رد کنند.

وی آبگرفتگی میدان مرکزی شهر را یادآور شد و با بیان اینکه طرح آن مصوب شده است ادامه داد: اگر در این خصوص سهل انگاری شده پیمانکار را سلب قرار داد کنید.

کریمی‌زاد همچنین خواستار اطلاع رسانی عمومی توسط شهرداری در باب کمیسیون‌ها شد و اظهار کرد: باید این آگاهی سازی صورت گیرد که پرونده‌هایی وارد کمیسیون ۱۰۰ می شوند تخریب خواهند شد.

وی مبلمان شهری دهدشت را افتضاح عنوان و افزود: سال‌های سال وضع به همین منوال است نه در میادین تغییر می بینیم نه زیباسازی وجود دارد.

کریمی زاد با توجه به عدم پرداخت مطالبات شهرداری توسط ادارات خطاب به شهرداری  تصریح کرد: اگر ادارات تعامل ندارند چرا سکوت میکنید؟ چرا از ظرفیت دادگستری استفاده نمیکنید؟

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: بر اساس قانون هر اداره‌ای حفاری در شهر ایجاد کرده موظف به پوشش این خسارت و یا ترمیم آن است و در صورت استنکاف باید شهرداری آن را به دادگستری معرفی کند.

انتهای پیامخبرگزاری کاما نیوز