فرمانده سپاه استان مرکزی: ترویج و تقویت “روحیه ایثار” تضمین کننده پیشرفت و سربلندی ملت است گروه استان‌ها- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ترویج و تقویت “روحیه ایثار” تضمین کننده پیشرفت و سربلندی ملت است. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، سردار محسن کریمی عصر امروز در نشست با مدیران و کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی با اشاره به فرهنگ دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس ملت ایران در جنگ تحمیلی مقدس‌ترین نوع دفاع در طول تاریخ است که رزمندگان با تکیه بر فرهنگ عاشورا حماسه‌هایی از جنس قیام حسینی را رقم زدند و رمز ماندگاری دفاع مقدس خلوص در نیت و تقوای در عمل رزمندگان بود.
وی افزود: فرهنگ و روحیه دفاع مقدس ملت را در برابر توطئه‌های دشمنان بیمه کرد و در طول ۴۲ سال گذشته انقلاب اسلامی هر کجا از این روحیه نجات بخش استفاده شده علاوه بر اینکه شکوفایی و سربلندی به دست آمده توطئه‌های دشمنان را نیز خنثی کرده است.
کریمی تصریح کرد: پیروزی‌های دفاع مقدس نشان داد دشمن در برابر اراده و همت والای ملت عاشورایی ایران بسیار آسیب‌پذیر است و حرفی برای گفتن ندارد بنابراین امر..

فرمانده سپاه استان مرکزی: ترویج و تقویت "روحیه ایثار" تضمین کننده پیشرفت و سربلندی ملت است فرمانده سپاه استان مرکزی: ترویج و تقویت "روحیه ایثار" تضمین کننده پیشرفت و سربلندی ملت است

گروه استان‌ها- فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ترویج و تقویت "روحیه ایثار" تضمین کننده پیشرفت و سربلندی ملت است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک ، سردار محسن کریمی عصر امروز در نشست با مدیران و کارکنان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی با اشاره به فرهنگ دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس ملت ایران در جنگ تحمیلی مقدس‌ترین نوع دفاع در طول تاریخ است که رزمندگان با تکیه بر فرهنگ عاشورا حماسه‌هایی از جنس قیام حسینی را رقم زدند و رمز ماندگاری دفاع مقدس خلوص در نیت و تقوای در عمل رزمندگان بود.

وی افزود: فرهنگ و روحیه دفاع مقدس ملت را در برابر توطئه‌های دشمنان بیمه کرد و در طول ۴۲ سال گذشته انقلاب اسلامی هر کجا از این روحیه نجات بخش استفاده شده علاوه بر اینکه شکوفایی و سربلندی به دست آمده توطئه‌های دشمنان را نیز خنثی کرده است.

کریمی تصریح کرد: پیروزی‌های دفاع مقدس نشان داد دشمن در برابر اراده و همت والای ملت عاشورایی ایران بسیار آسیب‌پذیر است و حرفی برای گفتن ندارد بنابراین امروز در شرایط فعلی که شباهت‌های زیادی به دفاع مقدس دارد استفاده از این فرهنگ ارزشی قطعا خیرات و برکات فراوانی خواهد داشت.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: ترویج و تقویت روحیه ایثار و از خودگذشتگی در سایر بخش‌های کشور و به ویژه مدیریت‌ها تضمین کننده پیشرفت و سربلندی ملت است و در گام دوم انقلاب باید به آن توجه شود.

وی بیان کرد: یکی از بسترهای مهم برای نشر آثار و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فضای مجازی است که باید عزم ملی جوانان برای معطر کردن این فضا به فرهنگ ایثار و شهادت پای کار بیاید و جوانان غیرتمند در طول این سال‌ها نشان داده‌اند هر زمانی که اراده کنند می‌توانند بزرگترین موفقیت ها را کسب کنند و جهاد تبیین که مطالبه مهم مقام معظم رهبری است را محقق سازند.

کریمی عنوان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و راه‌اندازی نهضت تولید محتوا در فضای مجازی می‌تواند جوانان را از حالت انفعال در فضای مجازی خارج کند و نباید بگذاریم دشمن با ابزار فضای مجازی هدف شیطانی تحریف و وارونه جلوه دادن حقایق را پیش ببرد.

مدیرکل جدید حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان زنجان منصوب شد یاد و خاطره رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس برای همیشه زنده نگه داشته شود

وی افزود: خوشبختانه کمیته امداد حضرت امام(ره) در طول این سال‌ها در مبارزه با فقر و توانمندسازی جامعه هدف پیشگام بوده و اقدامات قابل قبولی انجام داده و سپاه و بسیج با همه ظرفیت‌ها در این راستا نیز تلاش می‌کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با اشاره به گام دوم انقلاب گفت: یکی از الزاماتی که در گام دوم انقلاب باید به آن توجه شود تحقق مبارزه ملی و همه جانبه با فقر و محرومیت است که نهادهای انقلابی و دستگاه‌های خدمت‌رسان باید با انسجام همه جانبه آن را محقق کنند و یکی از ماموریت‌های اصلی سپاه و بسیج مبارزه با فقر و محرومیت و توانمندسازی مردم است.

وی افزود: سپاه و بسیج علاوه بر خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم و جهاد همه جانبه در برابر هر گونه تهدید و مقابل دشمنان استوار، محکم و همچون کوه ایستاده و اجازه هیچ گونه اشتباه و تجاوز علیه سرزمین اسلامی نخواهد داد و تامین امنیت پایدار در بخش‌های مختلف کشور وظیفه ذاتی سپاه و بسیج است و رسالت خود را با جدیت دنبال خواهد کرد.

انتهای پیام/۷۱۱/ح

مقاله اصلی