به نقل از کاما نیوز : ایسنا/فارس همزمان با ایام هفته خبرنگار، طی مراسمی، با حضور مسئولان جهاددانشگاهی استان از خبرنگاران خبرگزاری‌های قرآنی ایکنا، دانشجویان ایران ایسنا و سینا در فارس قدردانی و تجلیل شد. رئیس جهاددانشگاهی استان فارس در این مراسم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ویژه شرایط کرونا، برگزار شد، از اقدامات و […]

به نقل از کاما نیوز :

ایسنا/فارس همزمان با ایام هفته خبرنگار، طی مراسمی، با حضور مسئولان جهاددانشگاهی استان از خبرنگاران خبرگزاری‌های قرآنی ایکنا، دانشجویان ایران ایسنا و سینا در فارس قدردانی و تجلیل شد.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس در این مراسم که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ویژه شرایط کرونا، برگزار شد، از اقدامات و فعالیت‌های خبری و اطلاع رسانی، خبرگزاری‌های ایکنا، ایسنا و سینا، قدردانی کرد.

مظاهر بابایی خاطرنشان کرد که طی یکسال گذشته شاهد رشد قابل توجه کمی و کیفی اخبار تولید و منتشر شده در این خبرگزاری‌ها بوده‌ایم.

بابایی، با بیان اینکه سیناپرس، هنوز در ابتدای راه قرار دارد، ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک شاهد اثرگذاری بیشتر و گسترده‌تر این خبرگزاری نیز باشیم.

او همچنین تلاش‌های انجام شده در ایام منتهی به چهل و یکمین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی توسط ایسنا، ایکنا و سینا در استان فارس را ارزشمند و قابل تقدیر ارزیابی و تاکید کرد که این اقدامات منجر به آشنایی بیشتر و بهتر جامعه و نهادها و سازمان‌ها با ظرفیت‌های جهاددانشگاهی می‌شود.

انتهای پیام



خبرگزاری کاما نیوز