قدردانی ‌آیت‌الله طباطبایی‌نژاد از دولت برای شتاب در واکسیناسیون/ دعوت از ‌مردم ایران برای دریافت واکسن‌+ فیلم گروه استان‌ها ـ امام جمعه اصفهان با قدردانی ‌از دولت برای شتاب واکسیناسیون، از ‌مردم ایران برای دریافت واکسن‌ دعو‌ت کرد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آیت‌الله سید‌یوسف طباطبایی‌نژاد با اشاره به ضرورت و اهمیت واکسیناسیون همگانی علیه بیماری کرونا اظهار داشت: تشکر می‌کنم از شهروندانی که در رابطه با واکسیناسیون عمومی وزارت بهداشت را همراهی می‌کنند و بر اساس نظم و ترتیب در جهت واکسینه شدن حضور پیدا می‌کنند و همچنین تشکر ویژه‌ای از وزارت بهداشت و رئیس جمهور دارم که بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری اولویت کار خود را بر روی مسئله کرونا و واکسن قرار دادند و در این راستا سرعت واردات واکسن را افزایش و همچنین تولید واکسن داخلی را نیز سرعت بخشیدند.
وی افزود: آثار این کار در شهرها و اماکن مختلف کشور پدیدار شده و در این راستا آمار مرگ و میر و مبتلایان به کرونا کاهش یافته و امید است که با همین سرعت ادامه یابد و در یک تا ۲ ماه آینده به طور کلی این ویروس از کشور ریشه‌کن شو..

قدردانی ‌آیت‌الله طباطبایی‌نژاد از دولت برای شتاب در واکسیناسیون/ دعوت از ‌مردم ایران برای دریافت واکسن‌+ فیلم قدردانی ‌آیت‌الله طباطبایی‌نژاد از دولت برای شتاب در واکسیناسیون/ دعوت از ‌مردم ایران برای دریافت واکسن‌+ فیلم

گروه استان‌ها ـ امام جمعه اصفهان با قدردانی ‌از دولت برای شتاب واکسیناسیون، از ‌مردم ایران برای دریافت واکسن‌ دعو‌ت کرد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آیت‌الله سید‌یوسف طباطبایی‌نژاد با اشاره به ضرورت و اهمیت واکسیناسیون همگانی علیه بیماری کرونا اظهار داشت: تشکر می‌کنم از شهروندانی که در رابطه با واکسیناسیون عمومی وزارت بهداشت را همراهی می‌کنند و بر اساس نظم و ترتیب در جهت واکسینه شدن حضور پیدا می‌کنند و همچنین تشکر ویژه‌ای از وزارت بهداشت و رئیس جمهور دارم که بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری اولویت کار خود را بر روی مسئله کرونا و واکسن قرار دادند و در این راستا سرعت واردات واکسن را افزایش و همچنین تولید واکسن داخلی را نیز سرعت بخشیدند.

وی افزود: آثار این کار در شهرها و اماکن مختلف کشور پدیدار شده و در این راستا آمار مرگ و میر و مبتلایان به کرونا کاهش یافته و امید است که با همین سرعت ادامه یابد و در یک تا ۲ ماه آینده به طور کلی این ویروس از کشور ریشه‌کن شود و یا حداقل به حد کامل کاهش پیدا کند تا شاهد مرگ و میر مردم کشورمان نباشیم.

امام جمعه اصفهان: وحدت میان شیعیان و اهل تسنن امری ضروری استامام جمعه اصفهان: خبرنگاران انصاف را در نوشته‌هایشان رعایت کنندامام جمعه اصفهان: تولید واکسن داخلی موجب انفعال دشمنان شد

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان پیرامون گله‌مندی عده‌ای از افراد در جهت عدم واردات واکسن آمریکایی تصریح کرد: ما اعتمادی به واکسن‌های آمریکایی و دشمنانی نظیر آن با توجه به فسادهایی که از آن‌ها دیده‌ایم، نداریم چراکه اکنون آن‌ها در کار خود نیز مانده‌اند. آمریکا از ابتدای کرونا تاکنون همواره از نظر آمار مرگ و میر و اتفاقات نظیر آن در راس قرار داشته است.

انتهای پیام/۱۶۷/ع

مقاله اصلی