روشی که شما می توانید از نفت خام به دست آورید، که علاوه بر آن به عنوان نفت شناخته می شود، استفاده کنید. مهم ترین چیزی که می خواهید سرمایه گذاری کنید. شما همچنین باید برنامه ریزی کنید که نفت خام در بشکه خریداری می شود و نباید فکر کنید که این کار را به طور منظم […]

روشی که شما می توانید از نفت خام به دست آورید، که علاوه بر آن به عنوان نفت شناخته می شود، استفاده کنید. مهم ترین چیزی که می خواهید سرمایه گذاری کنید. شما همچنین باید برنامه ریزی کنید که نفت خام در بشکه خریداری می شود و نباید فکر کنید که این کار را به طور منظم با لیتر انجام می دهید.

یکی از عوامل جهش اخیر قیمت نفت پیش بینی تقاضای بالاتر است. اصل قانون عرضه و تقاضا باعث می شود ماهی افزایش خوبی داشته باشد و به طور کلی با افزایش قیمت برای دارایی همراه است.

خرید نفت خام

هر کسب و کار دارای فرآیند مناسب است و همچنین نظم همیشه موفق باشد، شما باید به دوره مقرر پایبند باشید. این سناریوی خرید نفت از نیجریه است. شما باید هدف خود را بپذیرید که نفت نیجریه به صورت بشکه عرضه می شود. حداقل تعداد بشکه هایی که اکثر فروشندگان مایل به عرضه هستند معمولاً ۲ تا ۴ بشکه است که شامل خانم ها می شود. این با پایه TTT و اساس TTO تکمیل می شود. قیمت دقیقاً همان قیمتی است که اوپک تعیین کرده است.

یا نفت BP، متعلق به همسایگان ما در شمال، آمریکای شمالی. بریتیش پترولیوم دارای یک چاه دریایی در نزدیکی لوئیزیانا و حومه شرقی است. باز هم بهتر است نفت خام خود را بفروشیم و آنها را برای نیازها وارد کنیم. [کانادا بزرگترین صادرکننده نفت خام به ایالات متحده شماست] در مرحله بعد، Exxon/Mobile را داریم که از چاه های آنها در داخل ایالات متحده و فراساحل تامین می شود. همین وضعیت و همچنین نفت خارجی خود را از یک شرکت عربی می گیرند. AraAmco [شرکت عربی آمریکایی] نرخ بهره آمریکا استاندارد اویل و نام‌های بزرگ دیگر است.

کشتی به دنبال امضای SPA توسط خریدار بارگیری نمی شود. SPA دلیل ناکافی است که نشان دهد خریدار برای نفت خرج می کند. خوشمزه نیست NNPC برای بارگیری یک کشتی به نام شما اکنون می توانید Health Spa را امضا کنید. اثبات وجوه (POF) ممکن است یک کشتی را به منظور بارگیری مقدار مورد نظر خریدار خاص از نفت خام و به نام خریدار بسازد. هنگامی که بیشتر رویه های نوشته شده توسط خریداران غیرقابل اعتماد را از نزدیک مشاهده می کنید، متوجه می شوید که آنها اسناد کشتی بارگیری شده را برای تأیید پس از بسته شدن SPA می خواهند. اینجاست که اکثر آنها به شدت نادرست هستند.

افزایش قیمت نفت

از نظر تاریخی، افزایش قیمت نفت خام در بازار نفت خام با سقوط بازارهای سهام همراه بوده است. NYME جایی است که بیشتر این معاملات آتی نفت خام معامله می شود. با نظارت بر حرکت در معاملات آتی نفت خام در NYME، ایده ای از وضعیت اقتصادی بلندمدت شما ایجاد می کنید. s .. از آنجایی که نفت به شدت به دلار آمریکا معامله می شود، این امر بر دلار آمریکا تأثیر می گذارد. با این حال، اثر خالص به نوعی پیچیده است.

الگوهای تولید و مصرف نفت خام

با توجه به دو اقتصاد در حال رشد در جهان امروز، یعنی الگوهای تولید و مصرف نفت خام هند و چین تا حدودی متفاوت است. چین ۱۶ درصد بیشتر از مقدار مورد نیاز در نتیجه مصرف نفت تولید می کند، در حالی که از سوی دیگر، هند منابع محدودی نسبت به نفت خام دارد و می تواند درصد نیاز خود را تولید کند.

من می دانم که وقتی سعی می کنید یک معامله را تسهیل کنید و به نظر می رسد همه چیز آنطور که برنامه ریزی شده پیش نمی رود چقدر می تواند ناامید کننده باشد. گاهی اوقات از خودمان در حال خرج کردن پول نفت، زندگی در یک خانه مجلل، رانندگی در یک خانه مجلل، داشتن تمام آزادی و پول نقد نقاشی می کنیم. دوست عزیز من همیشه آسان نیست. هر کسب و کاری با موانع خاص خود همراه است. هر آنچه را که بتوانید تصور کنید و باور کنید، هنوز هم ممکن است به دست آورید. اما علاوه بر صبر، پشتکار، انضباط و انگیزه شخصی به درون می آید.

قیمت بالای نفت خام

قیمت بالای نفت هم از نظر اقتصادی و هم از نظر دفاعی به ما آسیب می زند. ما را در راه های بی شماری با دشمنان و کشورهایی که می توانند از آن برای لذت بردن از ما استفاده کنند، در معرض آسیب قرار می دهد.

شرکت‌های نفتی بیشترین تلاش را برای ایجاد شرایط کار و زندگی در یک سکوی نفتی فراساحلی انجام می‌دهند که تا حد امکان کاملاً ایمن است. اقامت مناسب، غذا و خدمات خشکشویی برای شما ارائه می شود. خدمه پذیرایی و نظافت خیلی بهتر کار خود را انجام می دهند تا مردم و محل زندگی هواپیما یک سکوی نفتی را در شرایط خوبی نگه دارند. پرسنل پزشکی و ایمنی به زیبایی از سلامت فیزیکی کارگران دکل نفتی مراقبت می کنند.

سرمایه گذاری ها

البته این امر سرمایه‌گذاران بیشتری را به سمت سرمایه‌گذاری‌های مطمئن مانند سکه‌های طلا می‌فرستد. اما من می‌خواهم مقاله جارد در ۲۵ فوریه را به شما یادآوری کنم. جارد به شما گفت با احترام به ETF دارندگان خدمات نفت (OIH:NYSE)، هنوز هم واقعاً شخصی است که می‌تواند یک طرح را در این ETF قبل از اینکه به تخفیف‌های نفت برسد، انتخاب کند.

همراه با تحلیل تکنیکال، رویدادهای خبری می توانند فرصت های تجاری خوبی ایجاد کنند. قراردادهای آتی و گزینه های نفت خام از گزارش های موجودی (API و بررسی بازار نفت DOE) که هر چهارشنبه در ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت شرقی به مقصد می رسد، نشانه بزرگی است. هنگام چاپ این اعداد اغلب غافلگیری اتفاق می افتد. فروش با سود معمولاً یک اقدام احتیاطی خوب قبل از پرده برداری است. در بسیاری از مواقع این گزارش بر خلاف آنچه بازار پیش بینی کرده است، می آید. تخمین ها چند روز قبل از اینکه گزارش ها اغلب دور از هدف باشند به دست می آیند. من معامله گران کوتاه مدتی را می شناسم که برعکس تخمین های قبل از گزارش انجام می دهند. با نگه داشتن یک موقعیت شمارنده نسبت به اخبار پیش بینی شده، آنها ده دقیقه پس از عرضه در بازار به منظور جذب گزارش، نقدینگی می کردند. مستلزم نتایج در یک معامله سودآور است.

در مورد طلا برعکس آن درست است. فقط در دنیای بازار شما طلای کافی وجود ندارد که حتی در حال حاضر تقاضای کل را برآورده کند. در نظر بگیرید که ارزش دلاری کل طلایی که تا کنون استخراج شده است، در قیمت های امروزی، در واقع بین ۴ تریلیون تا ۴٫۵ تریلیون دلار است.

خریداران نفت خام

یکی دیگر از چیزهایی که اکثر خریداران می خواهند این است که فروشندگان با رویه خودشان کار را ترک کنند. این برای خریداران نفت خام سبک و فورکادو بسیار عجیب است. شما تصمیم می گیرید که اولین بند را با رویه آنها بروید: نام کشتی و محل. این همیشه شرایط نیست. خریداران BLCO همچنین ممکن است گواهی تخصیص محصول قابل تأیید از NNPC یا اطلاعاتی را که یک کشتی بارگیری شده واقعاً می تواند تأیید کند و برای امضای یک توافق نامه الزام آور بخواهند. همانطور که برای خریداران مازوت ۱۰۰، jp54، قیر و d2، آنها نیاز دارند که فروشندگان ممکن است پاپ را به شکل SGS یا تعهد پالایشگاهی نشان دهند که نفت خام را ایجاد می کند.

منبع بازار جهانی نفت و خام https://iroilmarket.com